Michael Phelps - MP - představujeme vám novou plaveckou značku.

Co se stane, když spojí své síly nejúspěšnější plavec všech dob Michael Phelps, legendární trenér plavání Bob Bowman a progresivní plavecká značka Aqua Sphere?

Jak to začalo? 

Píše se datum 5. srpna 2014 a plavecká značka Aqua Sphere právě oznamuje, že uzavřela strategické partnerství s nejlepším plavcem všech dob - Michaelem Phelpsem a známým americkým reprezentačním koučem Bobem Bowmanem, který s Phelpsem spolupracuje již od Michaelových 11 let.

Tak formálně vzniká značka MP - Michael Phelps, která si klade za cíl neustále inovovat a posouvat svět vodních sportů kupředu. Zároveň chce rozšiřovat mezi širokou veřejností povědomí o plavání obecně a prezentovat ho jako "životní styl", který překračuje kulturní hranice. Výrobky značky MP jsou určeny pro plavce všech výkonnostních úrovní. V naší nabídce naleznete nejen plavecké brýle, ale i packy, čepku, ploutve a šnorchl.

Michael Phelps má do této doby na svém kontě 22 olympijských medailí (z toho 18 zlatých!), 39 vytvořených světových rekordů (z toho 7 stále platných), což z něj dělá nejen nejúspěšnějšího plavce, ale také nejúšpěšnějšího olympionika všech dob. Do povědomí veřejnosti se však zapsal také zákazy činnosti kvůli několika skandálům s řízením vozidla pod vlivem alkoholu, či kouřením marihuany na veřejnosti.

Co značka MP nabízí? 

Vrcholným modelem značky jsou brýle Xceed. Díky nízkému profilu mají minimální hydrodynamický odpor a jsou tak vhodné pro závody. Patentované zakřivené zorníky zajištují perfektní výhled do stran a to v rozsahu až 180 stupňů.

Sám Michael o nich doslova říká: " Jsou to ty nejlepší plavecké brýle jaké jsem kdy měl – perfektně pohodlné a je z nich úžasný výhled. Dobře vidím stěnu bazénu při otáčce i ostatní plavce o 2 až 3 dráhy vedle, nikdy předtím jsem podobné brýle neměl."

Zkuste se i vy sami přesvědčit na vlastní oči :-)

Co také nemůžeme opomenou, tak jsou jeho plavecké pomůcky a čepice, které hodnotíme zvlášť vydařeně. Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě