Míčový speciál: 5 tipů pro profesionální i rekreační hráče

Jako speciálka na beachvolejbal, nohejbal a šestkový volejbal máme přehled, které míče jsou schváleny pro oficiální sportovní soutěže i které mají nejlepší poměr cena/kvalita pro rekreační sportovce. Několik tipů jsme dali dohromady - vždycky srovnáváme míč pro profi použití a míč pro rekreační hráče.

Plážový volejbal

Mikasa VLS300 - oficiální míč pro turnaje

Oficiální míč volejbalové federace FIVB pro mezinárodní turnaje i národní beachvolejbalové ligy, hrál se s ním například olympijský turnaj v Londýně. Pro výkonnostní a vrcholový beachvolejbal.

Prohlédnout míč

 

 

 

 

Gala Smash Plus BP 5163 - dobře viditelná i proti slunci

 Nejnovější model, velikost 5, prvotřídní zpracování a díky  šestipanelovému "střihu" v jasných barvách skvělá viditelnost i proti  slunci. Míč pro rekreační beachvolejbal s výborným poměrem  cena/kvalita.

 Prohlédnout míč

 

 

 

 

Volejbal

Molten V5M5000 - špička mezi volejbalovými míči

Oficiální míč mezinárodní volejbalové federace, se kterým se hrají ligy v Itálii nebo USA. Doporučuje jej i česká reprezentantka Julie Jášová. Profesionální míč s extrémní výdrží pro soutěžní využití.

Prohlédnout míč

 

 

 

 

Gala Pro-Line 10 BV 5581 S - míč za rozumné peníze

Míč s parametry míče soutěžního, ale za cenu míče pro rekreační volejbal. Tak se dá jednou větou charakterizovat Gala Pro-Line 10. Míč pro rekreační i výkonnostní volejbal s "protiskluzovou" úpravou povrchu.

Prohlédnout míč

 

 

 

Nohejbal

Gala BN 5022 S - míč pro ligu i plácek za domem

U nohejbalu uděláme výjimku, doporučíme pouze jeden míč, model pro oficiální turnaje i zápasy s kamarády. Má výborné herní vlastnosti na každém povrchu, vydrží dlouho, je odolný proti vodě a oděru. Míč pro oficiální turnaje i rekreační hráče.

Prohlédnout míč

 

 

 

Basketbal

Molten BGO7 BS - pro outdoor a streetball

Odolá mechanickému poškození (kamínek na hřišti) i vodě, doporučujeme jej jako jeden z nejodolnějších míčů pro venkovní hřiště a streetball. Míč máme i ve velikosti pro ženy.

Prohlédnout míčVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě