Mládí na bazénu - rozhovor s plavkyní Martičkou Tauchmanovou

Focení plavek s Martičkou byla jízda, ale i proto jsme ji do ateliéru pozvali. Energii, nadšení a úsměvy rozdává na všechny strany a ochotně nám odpověděla na pár otázek. Tak směle čtěte a dozvíte se, co se honí hlavou mladým plavcům ;-)   

 

Marti, jak jsi se vlastně dostala k plavání?

 

Ahoj Ani, no, k plavání mě přivedla maminka tzv. Hodila mě do bazénu už ve čtyřech letech. Myslím, že to byla jedna z nejlepších věcí, co udělala.


Co ti do života přináší vodní živel a tréninky?

 

Plavání mě naplňuje, cítím se ve vodě jako doma. I když musím přiznat, že mi plavání leze někdy opravdu na nervy. Někdy toho je moc. Ale jinak tréninky ve vodě jsou velmi příjemné. A navíc je super, že se do činnosti zapojí celé tělo.

 


Otázka, kterou asi řešíš každý den. Jak se ti daří spojit školu a tréninky?

 

Poměrně těžko. Je celkem hardcore dát dohromady školu a tréninky, musím mít svůj plán a řídit se podle něj, i když je to někdy opravdu děsná nuda. Prostě my sportovci to nikdy nemáme jednoduché.


Co tě kromě plavání ještě baví? Čím ráda vyplňuješ volný čas?

 

Kromě plavání ráda chodím do fitka, kde se zpotím tak, že je to aspoň vidět. Každopádně se ve volném čase učím nebo připravuji do školy. No a co dělám nejraději o volném čase jsou nákupy, jako každá správná holka :)


Dnes jsi nám pomáhala fotit plavky Speedo, Arena, Funkita a Tyr. Který model se ti líbil nejvíc?

 

Když jsou hezké, o značku nejde. Ale dnes mi nejvíce sedly a padly jednodílné plavky Tyr Andromeda Diamondfit a dvojdílné byly nejlepší velmi barevné od Funkity :)
 

 

Cha, tak tady jste se shodli s Tomášem na stejném modýlku od Tyru. Marti, moc děkuju za tvůj čas nejen při focení a ať se ti daří všechno, do čeho se rozhodneš vložit svou energii!

 

Ančí ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě