Na bazén v pestrých barvách!

Srdce nám plesá radostí, když vidíme, že se nebojíte pestrých vzorů a u bazénu to pak hraje všemi barvami. Náš e-shop a prodejnu od tohoto týdne zdobí nová kolekce sportovních plavek Funkita a Funky Trunks, a to je značka, která to s neotřelým designem umí. Tak se na ni pojďme podívat!

 

Vlnky, kostky, mozaiky, indiánské vzory... A k tomu celá plejáda neonově zářivých barev. Taková je nová kolekce plavek Funkita a Funky Trunks. Ale není to jen o hýřivých vzorech, můžete se spolehnout na to, že si kupujete plavky, co vydrží i intenzivní tréninkový zápřah. Celá kolekce je spíchnutá z odolného rychleschnoucího materiálu C-INFINITY, který je odolný proti chlóru i žhavým letním paprskům a dlouho drží tvar.

 

Dost se nám líbí, že si Funkita a Funky Trunks vyhráli i se střihy plavek, svého favorita si vybere jak milovnice dvoudílných plavek, tak i dámy, které holdují celodílným střihům s různým řešením zadních ramínek. A pánové? Na ty se rozhodně nezapomnělo - plavky s širšími boky, slipový střih nebo kraťasovitý model s delšími nohavicemi (náš oblíbenec), vše k mání, jen si vybrat.

A teď dobrá zpráva pro plavecké páry - dámské plavky Funkita a pánské kousky Funky Trunks k sobě barevně sedí, pokud se rádi vrháte do vln v tandemu se svou drahou polovičkou, můžete se krásně sladit.


 

 

My dáváme této pestré kolekci palec nahoru, jestli padla do oka i vám, okoukněte Funkitu a Funky Trunks na e-shopu nebo se stavte na prodejnu. Těšíme se na vás a přejeme krásný start léta!

 

Sportu zdar, plavání zvláště :-) AnčíVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě