Nakombinujte si dvojdílné plavky podle svého

„Spodek sedí, vršek ne. Vršek sedí, spodek ne. Dneska na tuto barvu nemám naladu, vzala bych si jinou. Kdybych ji měla.“ Zkrátka a dobře, pokud nemáte možnost zakoupit si  horní a spodní díl zvlášť, skytají dvoudílné plavky moho strastí. Těmto strastem však bylo učiněno zadost. Nyní se vám dostává takřka neomezené svobody namixovat si horní a spodní díl podle svých představ. :-)

Namíchat si vlastní plavkový koktejl na našem e-shopu nabízí hned několik značek.

Začněme novinkami od Tyru, u nichž se to pestrými barvami a zajímavými motivy jenom hemží. Zajímavým modelem je Tyr Modena, od nějž máme horní i dolní díl. To vás ale ve vaší kreativitě nemusí vůbec nijak omezovat, nakombinovat si jej můžete s kterýmikoli jinými modely.

Preferujete-li decentnější modely, díky horním dílům Solid Brites a Solids si přijdete na své. Ty opět můžete nakombinovat s jinými decentními modely, třeba Solid Bikini BottomSolid Active nebo s jinými výše zmíněnými barevnými modely. K dispozici jsou však i dámské šortky od Tyru Boca Chica. Pestrobarevné kousky SumatraEnsoGlitchLe Reve Mojave či Oceania Pacific lze zkombinovat s pestrými spodními díly jako DriftWhaamOceania Cove nebo Enso.

 

 

Možnost libovolně si jednotlivé díly nakombinovat nabízejí i plavky Funkita. Z příkaldů takových modelů uveďme Best Cellar, Predator Party, Lime Light, Knitty Gritty, ale i žhavou novinku Midnight Marble či Fireworks.  

 

Zvlášť dolní a zvlášť horní díl tu máme i od Areny. Konkrétně jde o zajímavý horní díl Crop Think a spodní díl Unique.

Speedo sice mnoho kombinačních možností nenabízí, i přesto si však některé modely této značky můžete namixovat dle vlastních představ. Nejde však o standardní plavky, ale o modely z řady H2O Active, jež můžete využít při plavání, ale i při jiných sportovních aktivitách ve vodě, ale i mimo ni. K takovým modelům patří Hydra Fizz nebo široká škála modelů Stormza.

A jako třešinku na dortu jsme si nakonec nechali zbrusu novou značku na našem e-shopu, plavky Turbo, které se u nás mohou pochlubit dvoudílným modelem Boom.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě