Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Nakombinujte si dvojdílné plavky podle svého

Nakombinujte si dvojdílné plavky podle svého

„Spodek sedí, vršek ne. Vršek sedí, spodek ne. Dneska na tuto barvu nemám naladu, vzala bych si jinou. Kdybych ji měla.“ Zkrátka a dobře, pokud nemáte možnost zakoupit si  horní a spodní díl zvlášť, skytají dvoudílné plavky moho strastí. Těmto strastem však bylo učiněno zadost. Nyní se vám dostává takřka neomezené svobody namixovat si horní a spodní díl podle svých představ. :-)

Namíchat si vlastní plavkový koktejl na našem e-shopu nabízí hned několik značek.

Začněme novinkami od Tyru, u nichž se to pestrými barvami a zajímavými motivy jenom hemží. Zajímavým modelem je Tyr Modena, od nějž máme horní i dolní díl. To vás ale ve vaší kreativitě nemusí vůbec nijak omezovat, nakombinovat si jej můžete s kterýmikoli jinými modely.

Preferujete-li decentnější modely, díky horním dílům Solid Brites a Solids si přijdete na své. Ty opět můžete nakombinovat s jinými decentními modely, třeba Solid Bikini BottomSolid Active nebo s jinými výše zmíněnými barevnými modely. K dispozici jsou však i dámské šortky od Tyru Boca Chica. Pestrobarevné kousky SumatraEnsoGlitchLe Reve Mojave či Oceania Pacific lze zkombinovat s pestrými spodními díly jako DriftWhaamOceania Cove nebo Enso.

 

 

Možnost libovolně si jednotlivé díly nakombinovat nabízejí i plavky Funkita. Z příkaldů takových modelů uveďme Best Cellar, Predator Party, Lime Light, Knitty Gritty, ale i žhavou novinku Midnight Marble či Fireworks.  

 

Zvlášť dolní a zvlášť horní díl tu máme i od Areny. Konkrétně jde o zajímavý horní díl Crop Think a spodní díl Unique.

Speedo sice mnoho kombinačních možností nenabízí, i přesto si však některé modely této značky můžete namixovat dle vlastních představ. Nejde však o standardní plavky, ale o modely z řady H2O Active, jež můžete využít při plavání, ale i při jiných sportovních aktivitách ve vodě, ale i mimo ni. K takovým modelům patří Hydra Fizz nebo široká škála modelů Stormza.

A jako třešinku na dortu jsme si nakonec nechali zbrusu novou značku na našem e-shopu, plavky Turbo, které se u nás mohou pochlubit dvoudílným modelem Boom.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě