Nová kolekce 2015 volejbalových bot od Asics právě v prodeji.

Vyberte si nové modely bot značky Asics a buďte první na hřišti, kdo je má.

Právě k nám dorazily nové boty od Asicsu pro hráče volejbalu, které jsou v nových designech a s nově vylepšenými technologiemi. Pro srovnání vám představíme model Gel Volley Elite 3 a Gel Sensei 6.

Starší kolekce je zlevněna tak neváhejte zakoupit i kousky ze starší kolekce.

 

Nový model Asics Gel Volley Elite 3 Asics Gel Volley Elite 2

 

Asics Gel Volley Elite 3 oproti modelu Elite 2 má největší inovaci technologii Dynamic Wrap. Dynamic Wrap podporuje střední část chodidla a jedná se o integrovanou tejpu, která se táhne skrz celou botu a pouze její část (černý pásek mezi tkaničkami) je vidět.

Tato technologie slouží ke stažení nártu a zabraňuje pronaci kotníku (tedy rotaci kotníku směrem dovnitř po dopadu) a napomáhá i podélné stabilizaci při dynamickém výskoku. Tato technologie zvyšuje bezpečnost a zároveň pomáhá při návratu ke hře po zranění.

Další změnou je samozřejmě design a barva. Oproti loňské kolekci jsou bílo-černo-červené se stříbrným logem. Tento model si zakládá na větší prodyšnosti a pohodlí, které je patrné při porovnání bot.

Stejnou inovací podstoupily i dámské boty, které jsou v bílo-oranžovém designu.

 

 

Nový model Asics Gel Sensei 6 Asics Gel Sensei 5

 

Asics Gel Sensei 6 na první pohled odlišíte od staršího modelu Sensei 5 symetrickým šněrováním. Nový typ Sensei 6 má symetrické šněrování, které je použito u starších modelů než je Sensei 5. Nově je také vylepšená technologie Dynamic Wrap, která je vidět i designu bot.

Nově technici vylepšili i přední část obuvi, kde zvýšili prodyšnost a větší pružnost. Celkově nový model Sensei 6 je lehčí oproti staršímu modelu. Barva u nového typu je tmavě červeno-černá a desing loga je bílý. 

Také dámské boty mají nové technologie a nový modro-bílo-oranžový desing.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě