Nová kolekce 2015 volejbalových bot od Mizuno skladem.

Nové boty od značky Mizuno právě dorazily na prodejnu. Neváhejte a prohlédněte si nové boty nabité technologiemi a novými svěžími designy. 

Obuv od Mizuna je určena pro volejbalové hráče a především pro indoor. Dorazily k nám nové Mizuno Wave Tornada 9, které jsou TOP ve své třídě v novém designu a Wave Lightning Z, které nahradily starší verzi Wave Lightning RX3.

Pro srovnání vám představíme nové Tornada 9 a Lightning Z.

Starší kolekci od Mizuna jsme zlevnili, tak neváhejte pořídit poslední kousky ve skvělé cenové akci.

Boty Mizuno Wave Tornado 9 oproti loňské kolekci změnily pouze design. Technologie obuvi zůstaly stejné, ale které jsou i tak velice nabité a plně funkční. Pánské boty jsou nyní modro-oranžové kombinaci nebo bílo-modré kombinaci s černým logem. Dámské boty změnily design ze stříbrno-bílo-modré na bílo fialovou.

Nové Mizuno Wave Tornado 9 blue,orange Nové Mizuno Wave Tornado 9 white,blue Nové Mizuno Wave Tornado 9 fialová

 

Mizuno Wave Lightning Z jsou druhé nejlepší boty pro volejbalisty hned po Wave Tornado 9. Tyto boty jsou také nabité technologiemi a jsou výrazně lehčí než Tornado 9.

Wave Lightning Z kladou důraz na hbitost a lehkost hry. Super lehkost boty zajišťuje třívrstvý bezešvý svršek, který výborně padne. Další rozdíly mezi Lightning Z a Lightning RX3 jsou vidět na první pohled. Nové Lightning Z mají propracovanější svrchní materiál s vylepšeným DynamotionFit. Lepší inovací má jazyk u bot Lightning Z, který je anatomicky tvarovaný a z příjemného materiálu. Systém odvětrávání ve spodu obuvi je nově i na patě a klasicky ve střední části. Celkově Lightning Z mají novou podešvi PoWnCe, která je mnohem lehčí než klasická AP+, ale zároveň stejně kvalitní. Na výběr jsou tři barevné kombinace a dvě barevné kombinace v dámském provedení.

Nové Mizuno Wave Lightning Z black  Boty Mizuno Wave Lightning RX3 Black 

 

Mizuno Wave Tornado 9 a Mizuno Wave Lightning Z jsou také i v kotníkovém provedení.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě