Nová kolekce plavek od značky Speedo

Nedávno jsme uvedli novu kolekci HydroSense, která je z jiného materiálu, než jste u Speeda zvyklí. Zjistěte, zda-li by vám nový materiál vyhovoval a věnujte pár chvil článku, ve kterém vám poskytneme více informací. Věděli jste, že si můžete pořídit také oboustranné plavky

Plavky Hydrosense Speedo

Přidáváme novou kolekci od Speeda, a tak bychom vám chtěli přiblížit vlastnosti nového pevnějšího materiálu Xtra Life Lycra, ze kterých se plavky vyrábí. Jedná se o ekologickou tkaninu Power flex Eco z recyklovaného polyamidu, který zachovává tvar, modeluje postavu a výborně sedí na těle. Navíc je šetrnější k životnímu prostředí. Plavky mají měkký pas a širší design, který snižuje tlak v oblasti boků. Síťovaný panel u plavek zajišťuje ještě lepší spojení s vodou a příjemnější plavání. Plavky nemají podšívku což napomáhá rychlejšímu schnutí.

            

Co také všichni sledujeme, je odolnost proti chlóru. Plavky z tohoto materiálu jsou dvakrát tak déle odolné než standardní plavky. U dámských plavek je pro větší pohodlí všitá vnitřní podprsenka. U pánských plavek naleznete elastickou gumu a tkaničku k utažení plavek pro větší jistotu a vědomí, že vám plavky nesklouznou. 

  

Oboustranné plavky

Zajímá nás, kolik z vás ví, že může nosit na bazén vlastně dvoje plavky, a přitom si pořídit jen jedny? No, běžné to není, ale my pár takových kousků máme a rádi bychom je vyzdvihli, protože se jedná o opravdu zajímavé a originální plavky. Nejen plavkyně, ale i plavci si u nás vyberou. Pořídíte si jedny plavky, ale dostanete dva super designy, které si můžete hezky nakombinovat a střídat je dle nálady.

                         

Chlapecké plavky typu brief, jsou vhodné pro kondiční, rekreační i závodní plavání. Jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu Endurance+, který ve srovnání s jinými materiály je mnohonásobně odolnější. To znamená, že vám plavky vydrží déle a budou pořád vypadat pěkně. Plavky rychle schnou, tak se nemusíte bát, že vám zůstanou do příštího tréninku mokré. Nebojte se vystoupit z řady a ukázat se v plavkách, které můžete mít pokaždé jinak a zároveň stejné. 

   

Podívejte se do našeho eshopu i na další možnosti plavek, které se vám líbí. Hrajte si s barvami a nebojte se zkoušet.



Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě