Nová kolekce plavek Speedo a Arena

Pojďme se blíže podívat, co nového si pro letošní sezonu připravily Speedo a Arena.

Zimě snad už definitivně odzvonilo a pro nadcházející sezónu jsme si pro vás připravili pánské i dámské plavky z nových kolekcí značek Speedo a Arena.

Už loňské kolekce plavek naznačili, jakým směrem se zřejmě budou obě značky v budoucnu ubírat. Postupně se začínají víc a víc prosazovat plavky barevné, pestré, či s různými grafickými motivy a letošní kolekce Arena i Speedo tento trend jen potvrzují.  Že by konec uniformní černé v našich plaveckých bazénech? :)

SPEEDO

Krásným příkladem jsou dámské plavky Speedo Allover Digital či Speedo Allover Print 5, které se nám opravdu velmi líbí. Pro méně odvážné bych určitě zmínil plavky Speedo Placement a Plmt Powerback, které jsou však o poznání decentnější. Pro milovnice oranžové tu máme luxusní model Speedo Mono Allover. Menšími, zejména barevnými změnami prošly také modely Speedo Speedofit či Speedo Mono Muscleback.

Mezi pánskými plavkami bylo Speedo barevně nejodvážnější u modelu Speedo Digital (jammer, aquashorts i brief), či jasně modrých Speedo Essential Logo Brief. O poznání tradičněji působí nové Pinnacle Jammer, Speedofit Aquashorts i Allover Curve.

Všechny nové plavky od Speeda jsou vyrobeny z materiálu Endurance+, který se vyznačuje pohodlím, vysokou odolností a dlouhou životností.

   Pánské plavka Speedo Digital Jammer          Dámské plavky Speedo Placement

 

ARENA

Z mého pohledu byla Arena letos ještě trochu odvážnější, což potvrzují zejména barevnými fotkami poseté dámské plavky Arena Dolcevita. Netradiční hnědo-zeleno-černá barevná kombinace patří plavkám Arena Optic a velmi slušivé jsou i modro-černé Arena Drafty, či tmavě modré růžovou kombinující Arena Drawy. Tradičnější barvy v nové kolekci reprezentují krásné plavky Arena Wheelie Energy Back.

Novinkou je u nás zeštíhlovací kolekce Body Lift od Areny. Ta je zaměřena především na ženy a dívky, které jsou nespokojené, či se dokonce stydí za svou postavou, ale nerady by se vzdaly sportovních plavek.  Plavky z řady BodyLift jsou vyrobeny ze stahujícího materiálu, jsou maximálně pohodlné a elegantní. Nabízejí nastavitelná ramínka, integrovanou zeštíhlovací síťovinu v oblasti břicha, vnitřní podprsenku či stahovací panely v oblasti boků, které pomáhající tvarovat postavu. V nabídce máme model Arena Dream Eye Back.  

Mezi pánskými novinkami bych vyzdvihl plavky Drafty Brief (stejný grafický motiv jako dámské Drafty), jednoduché a zároveň elegantní Wheelie Jammer/Aquashorts, či kontrastní Versus Short.

   Pánské plavky Arena Versus Shorts                    Dámské plavky Arena DraftyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě