Nová kolekce volejbalových bot Asics 2013

Volejbalová sezona 2013 nám začala příchodem nové kolekce Asics.

Začala nám chodit nová kolekce volejbalových bot od značky Asics! Letos jsme si řekli, že jako volejbalová speciálka bychom měli trošku do bot zainvestovat, a tak jsme se letos patřičně rozšoupli. Takže na co se vlastně můžete v naší nabídce těšit, a co se změnilo od loňských modelů?

 

Asics Gel Sensei 4

U pánských bot Asics Gel Sensei 4 nedošlo letos k žádné změně a za to jsme možná i rádi, že nedošlo k žádným změnám. Asics Gel Sensei vnímáme jako volejbalovou legendu, která podle našeho názoru nepotřebuje další změny. Změna se týká pouze barevnosti, a to z loňské oranžovo-bílé na letošní zeleno-bílou. Dostupné jsou v jak klasickém provedení tak i v kotníkovém MT.

 

Díky pevnosti a stabilitě jsou tyto botky konstrukčně stavěné převážně pro volejbalisty, co se pohybují u sítě tzn. smeč a blok. 

Asics Gel Sensei rok 2012 Asics Gel Sensei rok 2013

U dámských modelů Asics Gel Sensei 4 je to stejné, z loňských modro-bílých na letošní tyrkysovo-bílou. Dámská bota v kotníkovém provedení nám ještě nepřišla, ale je jisté, že dostupná bude.

Dámské Asics Gel Sensei rok 2012 Dámské Asics Gel Sensei rok 2013

Asics Gel Volley Elite 2

U Botek Asics Gel Volley Elite 2 došlo k největším změnám. Oproti loňskému modelu Acics Gel Volley Elite došlo k úplnému přepracování a s letošním modelem nemá nic společného. Velkým pozitivem je, že Elitky jsou dostupné v kotníkovém provedení MT, a to dokonce i v dámské verzi, což minulý rok u tohoto modelu vůbec nebylo. Dámské Volley Elite 2 máme zatím na cestě.

Asics Gel Volley Elite rok 2012 Asics Gel Volley Elite rok 2013

Bota Asics Gel Volley Elite 2 je určená skoro pro všechny volejbalisty na všech postech. Technologicky je zpracovaná tak, že hráčům dovoluje maximální pohyb ve vertikálním i horizontálním směru. Kombinuje technologie bot Asics Gel Sensei a ostatních sálových obuví.

 

Při předváděcí akci v Asicsu nám bylo dokonce řečeno, že bota byla vyvíjena ve spolupráci s nizozemskou volejbalovou reprezentací. Po testech a různých dalších měřeních bota Asics Volley Elite 2 prokázala až o cca 2cm vyšší a 4cm delší výskok

 

Bohužel zatím, osobně je vyzkoušené nemáme, ale na sezonu určitě plánujeme test :-). Na cestě máme také spousty bot od značky Mizuno o kterých budeme jistě také informovat. Více příště...Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě