Nová kolekce volejbalových bot Mizuno

Představujeme vám novou koleci volejbalových bot Mizuno pro rok 2014/2015, které budete moci objednávat již v průběhu června/července.

Mizuno se letošní rok vytasilo s velice povedenou kolekcí. My jsme měli tu možnost zúčastnit se jejich představení a rádi bychom se s vámi podělili o naše první dojmy.

Oproti loňské kolekci opustilo Mizuno částečně konzervativní design a vydalo se směrem, kterým se dnes ubírají převážně výrobci běžěckých bot, tedy zaměřilo se na barevnost. Zachováno však zůstává pojmenování jednotlivých řad dle využití daných bot.

Řada Wave Lightning pro hráče v poli a řada Wave Tornado pro smečaře a blokaře. Horkou novinkou pro sezonu 2014/2015 jsou modely Wave Tornado v kotníkovém provedení, které se letos dostanou na český trh poprvé, a také zcela nové dámské boty Wave Tornado.

Všechny boty, které budou k dostání na přelomu června a července 2014 můžete již teď vidět na našich facebookových stránkách ve složce "Kolekce Mizuno na 2014/2015", kde se o nich dozvíte ještě více.

Tady nabízíme malou ochutnávku :)

Dámské boty Mizuno Wave Tornado

Pánské boty Mizuno Wave Lightning RX 3

Pánské boty Mizuno Wave Tornado MIDVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě