Nová prodejna Swimaholic v Brně

Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu v Brně. Nejen odběrné místo, kde si můžete vyzvednout objednávku, ale i dostat radu ohledně zboží nebo se nechat inspirovat vystaveným zbožím, které si můžete ihned pořídit.

Proč otevíráme novou prodejnu v Brně?

Od 3. 5. 2019 jsme pro vás otevřeli Swimaholic prodejnu v Brně na adrese Palackého třída 27. Prodejnu povede náš nový kolega Tomáš Emr, se kterým si budete moci v následujícím týdnu přečíst rozhovor. Na prodejní ploše 70 m2 naleznete částečný sortiment z naší nabídky. Prodejna bude plnohodnotná, a sloužit bude také jako naše další odběrné místo e-shopu stejně tak jako v Praze. 

Vzhledem k tomu, že si naši zákazníci přáli prodejnu otevřít co nejdříve, tak ze začátku vás budeme prosit o shovívavost. Zboží zpočátku budeme mít v omezené míře, ale postupně budeme doplňovat a zvětšovat zásoby v prodejně. Nějakou chvíli budeme "ladit" vše, aby byl zajištěn plynulý provoz prodejny, ale protože jsme sporťáci, tak to zvládneme rychlými tempy. 

A proč vlastně Brno? Chceme rozšířit naše pole působnosti. Uvědomujeme si, že je pro naše zákazníky důležité si věci vyzkoušet a nechat si odborně poradit, nejlépe s osobním kontaktem. Vyslechli jsme přání našich zákazníků, vyhodnotili data a usoudili, že je to krok správným směrem. Takže ahoj Brno!

 > > > Detail prodejny v Brně < < <Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě