Nová prodejna Swimaholic v Plzni

Otevřeli jsme pro vás novou plaveckou prodejnu v Plzni. Kamenná prodejna slouží nejen k přímému nákupu zboží, ale také jako výdejní místo našeho eshopu. V naší další nové prodejně se vám dostane odborné rady i pomoci při výběru a nákupu plaveckých potřeb. Kde se prodejna nalézá a jakou má otevírací dobu?

Plavecká speciálka v Plzni

Od 3. 2. 2020 jsme pro vás otevřeli plavecký obchod Swimaholic v Plzni na adrese Generála Píky 2025/1, 326 00, Plzeň - Slovany. V prodejně se potkáte s naší novou kolegyní Katkou, která prodejnu povede a bude se starat o váš spokojený nákup. Na prodejní ploše naleznete částečný sortiment z naší nabídky. Přímo v prodejně můžete i zadat případně objednávku na zboží, které nemáme skladem. Až si půjdete zaplavat na bazén, tak se po cestě můžete stavit k nám do prodejny a vyzvednout si zboží, které rovnou použijete a vyzkoušíte ve vodě.

Prodejna Swimaholic v Plzni

Neustále se snažíme rozšiřovat naše pole působnosti a víc se vám přiblížit. Není nad to si nové věci osobně vyzkoušet, a poradit se s odborníkem před jejich koupí. Prodejna je už pro vás nachystaná a zboží čeká na své nové majitele. Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat do nové plavecké prodejny v Plzni. Těšíme se na vaši návštěvu!

Nová prodejna Swimaholic v Plzni.

Klidně nám do komentářů pod článkem (nebo emailem či Facebook) pište vaše dojmy nebo návrhy na zlepšení. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a co bude v naší moci, tak poladíme k vaší spokojenosti.

> > > Detail prodejny v Plzni < < <Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě