NOVINKA. Aqua Sphere – to nej pro rekreační i profesionální plavání máme na Sportexu!

Firma, která nezůstává stát na místě. Tak se dá jednou větou charakterizovat italská společnost Aqua Sphere, která od roku 1998 vyrábí plavecké potřeby pro rekreační i profesionální plavání a triatlon. Od ledna její výrobky najdete i na Sportexu.

V plaveckém světě je Aqua Sphere pojmem – není sezóna, aby italský výrobce nepřišel s nějakou převratnou technologickou novinkou, která zlepšuje výkony ve vodě. Revolučním prvkem, který zavedli do výroby plaveckých brýlí právě v Aqua Sphere, je maska Seal, která díky důmyslné konstrukci zakřivení očnic umožňuje dokonalé periferní vidění – její zorný úhel je až 180 stupňů.

Další nej u plaveckých brýlí Aqua Sphere? Extrémně nízký profil a přilnavost – odpor vody, který znají plavci u jiných brýlí, tady takřka neexistuje. Jednodoteková přezka, díky které je nasazení brýlí otázkou okamžiku. Speciální vrstva proti zamlžení a poškrábání. 

Plavecké brýle Aqua Sphere jsou bez nadsázky tím nejlepším, co lze v současné době do vody pořídit, dokladem toho je i fakt, že v loňském roce s touto značkou uzavřel strategické partnerství i fenomenální Michael Phelps.

Aqua Sphere ale nejsou pouze plavecké brýle. Italská firma dodává na trh plavky do bazénu i na triatlon, piškoty, ploutve či plavecké čepice.

Jsme moc rádi, že vám sortiment této značky můžeme konečně nabídnout i na Sportexu!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě