Novinky od Funkity a Funky trunks

S létem k nám připluly novinky od značek Funkita, Funky trunks a Funky. Můžete vybírat z různých střihů a materiálů. A nejedná se jen o plavky!

Plavky od Funkity a Funky trunks 

Už jsme se těšili až k nám dorazí letní novinky. Dočkali jsme se nejen bezva střihů, ale i nového ekologického materiálu ECO C-INFINITY, který se vyrábí z recyklovaných plastových lahví, a proto je šetrnější k přírodě. Skvělé jsou motivy pand, které na nás vykoukly z krabice. Kdo má rád pandy, tak si určitě přijde na své pořízením pandího "komba", které se skládá z plavek - dámské nebo pánské, plavecké desky a meshbagu. Vyladit se do stejného motivu je nejvíc cool.

   

Pánské plavky od Funky Trunks typu brief, trunks a jammers vás také určitě nenechají vlažnými. V těchto nových plavkách se určitě chcete v létě ukázat. Nevadí, jestli už plavky máte. Zkuste vystoupit z klasických jednobarevných plavek a ukažte se světu v pestrých barvách. Pandí plavky jsou z ekologického materiálu, ostatní z klasického C-Infinity 100 % polyesteru. 

   

Dívčí a dámské plavky hrají také všemi barvami. Plavky mají podšívku, která zamezí průhlednosti po namočení. A že možná trochu pomaleji schnou? Toho si v horkém počasí možná ani nevšimnete. Plavky mají krásně barevné vzory s více či méně otevřenými zády. Tyto plavky prostě chcete.

   

A co na nás ještě vykouklo z krabice? Krásný barevný nový batoh od Funkity, s hlavní růžovou barvou, ale jinak s různými barvami, které potěší oko a rozveselí mysl. Batoh má objem 36 litrů a vejde se vám do něj vše, co potřebujete. V batohu naleznete také oddělenou kapsu na notebook, takže se vám nenamočí od věcí z plavání. Oceníte také mnoho kapes a část jako "termo", tak udrží potraviny a pití při správné teplotě. 

Muži a kluci nezůstanou pozadu, také se mohou ukázat s novým batohem od Funky v černo-šedé barvě. Batoh má objem 36 litrů a je ve stejném provedení, jako dámský. Batoh se hodí nejen k vodě, ale i na výlety nebo dovolenou. Jeho vlastnosti, jako například kvalitní provedení polstrovaného systému zad, jistě oceníte při delším chození nebo když v něm budete nosit těžší věci. 

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě