Nový míč na plážový volejbal právě v prodeji!

Značka Gala vyvinula nový míč na plážový volejbal. Má nový design, je lepší a mohli jste ho vidět na Mistrovství Čr v plážovém volejbale žen. Podívejte se!

Český výrobce míčů Gala nezahálí a stále inovuje. Od března 2015 je v prodeji nový míč na beachvolejbal. Jedná se o nástupce oblíbených typů Gala Smash Plus. Vidět jste jej například mohli na Mistrovství ČR žen v beachvolejbale, které se konalo v Brně 20.3.-22.3.2015. 

 

Jako první nabízíme míč k prodeji. Pojďte se na něj podívat a zjistit jak moc se liší od starších verzí. 

Nový model Gala Smash plus BP 5263 S        Staré modely Gala Smash plus BP 5013 S a BP 5163 S

                             

Jistě jste si na první pohled všimli, že Gala zachovala stejnou barevnost svých míčů. Bílo-žluto-červená kombinace je tedy jasně poznávacím znamením. Co se liší, tak je počet panelů, ze kterých je míč složen. Nová Gala má pouze 6 dílů, které jsou ručně sešité. Míč je tak jednotvárný, stejný a eliminuje se riziko, že by se mohli švy párat na více místech. 

Vzhled nového míče zepředu a zezadu

Nový míč má být právě postupem času náhradou za starší modely, které byly občas více kazové. Největším problémem u starších typů bylo to, že se více páraly ve švech a míč se tak šišatil. Nicméně nyní jsou v prodeji a nabídce všechny typy míčů Gala Smash Plus. 

 

Jak se míč chová v letu? Podívejte se na recenzi trenéra beachvolejbalu. 

Začátkem letošního roku se nám do rukou dostala novinka předního českého výrobce míč. Ano, v Beachclubu Strahov jsme vyzkoušeli nové Galy určené pro plážový volejbal. Když si odmyslíme nový design a novou techniku šití, v rukách nám zůstane žluto-červeno-bílý míč, který svým kvalitním zpracováním skvěle prezentuje tohoto výrobce již několik desítek let.
 
Nová Gala tedy plynule navazuje na úspěšnou řadu míčů Gala a může důstojně konkurovat světovým výrobcům jako Mikasa a Molten.
 
Letové vlastnosti
 
Je dobře vidět i při horších světelných podmínkách, kontakt s míčem je příjemný a použitý materiál pěkně tlumí nárazy. Celkově vyvolává pocit kontroly a hra s ním je velmi příjemná. Míč je spolehlivý i co se týká výdrže. Švy jsou pevné a drží dobře tvar míče. Díky rovnoměrně rozloženým panelům se chová předvídatelně. Novou Galu BP 5263 S bych znovu doporučil nejen profesionálním hráčům, ale jeho kvalitu ocení i hráči rekreační.
 

Koupit novou Gala Smash Plus BP 5263 S můžete zde. 

 
Jan Chalupa
Trenér Beachvolejbalu Strahov


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě