Odměníme 10 000. zákazníka objednávkou zdarma

Blížíme se ke krásnému číslu téměř 10 000 vyřízených objednávek. Tomu, kdo padne právě na toto číslo, pošleme objednávku zadarmo.

Blíží se nám naše jubileum v počtu vyřízených objednávek a zanedlouho jich budeme mít právě 10 000. No a na počest tohoto krásného čísla jsme se rozhodli uspořádat soutěž o objednávku zdarma.

Rádi bychom poslali zdarma celou objednávku včetně poštovného tomu zákazníkovi, který bude vyřízený právě jako 10 000 v pořadí. Co pro to tedy můžete udělat? Stačí poslat objednávku přes stránky našeho obchodu a čekat, zda právě vaši objednávku nevyřídíme jako 10 000. Pokud se tak stane, budeme vás samozřejmě kontaktovat a objednávka zdarma bude vaše. 

 

Nyní k datu 16.4. máme vyřízených 9931 objednávek. Každou hodinu přibývají další a další. Do soutěže budou zařazeny tedy pouze objednávky, které přišly nově od tohoto data.

Více informací o počtu jednotlivých objednávek najdete na naší fanouškovské stránce Facebooku.

 

* Objednávky nejsou finančně limitovány

* k datu 18.4. odpoledne počet vyřízených 9979

 

** Soutěž je momentálně u konce - 10 000. objednávku jsme již vyřídili a zákaznice se může těšit zdarma zaslanou plaveckou čepicí Arena Smart cap. Gratulujeme!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě