Oslavte Mezinárodní den rodiny ve vodě!

Možná, že to není příliš známo, ale už od roku 1994 si celý svět 15. května připomíná, že rodina je pro společnost naprosto stěžejním prvkem, který tvoří základ celé naší společnosti. Zároveň je rodina základním kamenem pro správnou výchovu dětí, které tvoří budoucí generace. Proto se na valném shromáždění OSN rozhodlo, že 15. květen bude coby Mezinárodní den rodiny sloužit jako připomínka důležitosti rodiny ve společnosti.

Připomenout si to 15. května můžete i vy a vaše rodina, a to třeba ve vodě, pokud jste si zamilovali plavání. Ovšem do takové vody byste měli být patřičně vybaveni stylovými plavkami. Tak mrkněte na to, co je u nás k dispozici. ;-) 

Pro maminky

Maminkám to jistě bude slušet v jednodílných kouscích od Speeda. Třeba takové modely jako Speedo Cyclone, Gemstone, Liquefaction nebo Astrostar jsou úplně úžasné. Skvěle však vypadají i modely australského výrobce Funkita a přehlédnout by maminky neměly ani novinky od Areny či od Micheala Phelpse.

Pokud se maminky příliš ostýchají ukazovat na bázenu, protože nejsou na své tělo moc hrdé, jistě uvítají tvarovací plavky, které s jejich tělem dokážou hotové zázraky a krásně je zeštíhlí. K takovým klenotům se na našem e-shopu řadí modely Speedo Aquajewel, AuraGleam, Contourluxe nebo CrystalGleam.

Nebo patříte k maminkám, které se rády pochlubí svým tělem na bazénu? Pak rozhodně zavítejte do kategorie dvoudílných plavek, kde na vás čeká široká nabídka pestrobarevných modelů od Funkity, Jaked či Speedo.

 

Pro ty z vás, na které mateřství teprve čeká, máme k dispozici plavky pro budoucí maminky, jež porostou spolu s vaším bříškem. K nim patří Speedo Essential Grace Maternity nebo Aqua Sphere Sisi.


Pro tatínky

Tatínkové se ve vodě předvedou ve stylových plavkách od Funky Trunks. Modely Night Swim, Wing Attack, Gun Show, Pony Puff nebo So Vane jim rozhodně ostudu neudělají. Decentnějšími modely se pyšní značka Jaked. Ovšem za pozornost stojí také plavky od Speeda nebo Michaela Phelpse.

Pokud tatínkové preferují volnost a větší pohodlí, jsou tu právě pro ně plavecké šortky. Třeba takové šortky značky Speedo se pyšní elegantním vzhledem se zajímavými vzory. Mrkněte třeba na kousky Elemental Fusion, Vintage Printed, Printed Leisure nebo Sun Stripe a přesvědčte se sami.


Pro potomky

Dívky jednoznačně zazáří v novinkách od Areny, v modelech značky Speedo, jako jsou Lavagem, Sunkissed Shine Applique s jednorožčím motivem či Dreamscape, nebo Jaked.

Touží-li děvčata spíš po dvoudílných modelech, i těch máme dost. Funkita, ostatně jako vždy, se svými barvami a motivy rozhodně nezklame.

A na chlapce jsme také nezapomněli! Značka Funky Trunks, to je sázka na jistotu, pokud mají chlapci rádi pestré barvy a neokoukané motivy. Pokud ne, raději se porozhlédněte po modelech značky Jaked.

 

Pro ty nejmenší potomky

Máte doma kojence, který se teprve seznamuje s vodním prostředím? Tak pro takové případy jsou skvělou volbou kojenecké plavky Splash About. Pro ještě větší jistotu a bezpečí nejmenších ve vodě, skvěle poslouží i vestičky stejné značky nebo plavecké oblečky, které nadnášejí.


Tak neváhejte a oslavte Mezinárodní den rodiny v bazénu!

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě