Plavecké čepice pro dlouhé vlasy

Každý dobrý výrobce plaveckých čepic má už i verzi pro dlouhé vlasy. Jestli je to pro vás novinka, kterou vy nebo někdo z vašich blízkých ocení, tak se podívejte do naší sekce plaveckých čepic pro dlouhé vlasy.

Plavecké čepice Long Hair

Neboli pro dlouhé vlasy, dredy, copánky. Nejpopulárnější čepicí na dlouhé vlasy je od Speeda Long Hair Cap nabízený v různých barevných provedeních nebo Swimaholic Long Hair Cap. Oblíbené jsou také u dětí - juniorů. Silikon, ze kterého je čepice vyrobena krásně obepne hlavu a lehce se nasazuje. Je trvanlivější než latexové čepice a nepropouští vodu. Nově je dostupná i ve verzi Printed.

Ale nemyslete si, že si nemůžete vybrat i z jiných čepic na dlouhé vlasy. I jiné značky pracují stále na nových, designovaných čepicích. Čepice od TYRu nebo od Swimaholic vaše vlasy také nenechají na holičkách. A kdo hledá opravdu "hard core" pro mega objem, tak čepice od Aqua Sphere Aqua Comfort v různých barevných provedeních je připravena schovat i třeba dredy nebo copánky. Stejně tak i Swimaholic Extra Big Cap. Komfort má už tato čepice v názvu a barevná provedení jsou skvělá. 

 

 

Péče o vlasy s Triswim kosmetikou

To by bylo abychom se nezmínili o plaveckých šampónech od značky Triswim, protože každý, kdo potřebuje plaveckou čepici na dlouhé vlasy, tak má o co pečovat. Postarejte se o svoje vlasy s nejlepší plaveckou kosmetikou, která byla vyvinuta speciálně pro plavce. Odstraní chlórový odér, brání vysoušení vlasů a eliminuje zelené zabarvení blond či světlých vlasů.

Výhody a přednosti ocení nejen ženy. Plavecká kosmetika patří do výbavy každého plavce. Přečtěte si podrobnější článek, který jsme zveřejnili již dříve.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě