Připlavalo nové Speedo - plavky radost pohledět!

Právě k nám dorazila nová kolekce plavek Speedo, jedny hezčí než druhé. Vybavte se na další plaveckou sezónu a vrhněte se do trénování v nových plavkách. Řada Fit nabízí plavky, které díky kompresním panelům aktivují potřebné svalstvo a vy dosahujete lepších výkonů. Speciální plavky pro dámy umí krásně vytvarovat postavu, a dokonce máme v nabídce i jedny pro budoucí maminky! Pojďte se mrknout, co na vás u nás čeká :-)


 

Speedo Fit & Body Positioning

Řada Speedo Fit vznikala ve spolupráci s předními sportovci a plavci, proto plavky podporují vysoké výkony. Plavky s technologií Body Positioning, kterou se tato řada pyšní, vám totiž pomáhají udržet správnou plaveckou polohu ve vodě. Tím, že se nemusíte tolik aktivně soustředit na udržení těla ve vodorovné poloze, získáváte více prostoru na zdokonalování plavecké techniky, které můžete naopak věnovat více pozornosti. 

Jak to ty plavky dělají? Jednoduše tak, že jejich součástí jsou kompresní panely. Ty zpevní klíčové svaly, čímž vás donutí držet tělo ve správné poloze. 

Pro dámy nabízí tuto výpomoc například Speedo Fit Kickback nebo Speedo Fit Splice Xback. Tyto plavky mají kompresní panely na bocích, všitou podprsenku, která zajišťuje dokonalou podporu a širší ramínka pro maximální pohodlí a svobodu pohybu. 

 

Plavky pro pány mají na stehnech a kolem pasu speciální podšívku, která umožní kompresi nohou a základní podporu svalů, díky čemuž vás nutí udržet správnou plaveckou polohu. Z novinek v naší nabídce jsou to například Speedo Fit Power Form Jammer nebo Speedo Fit Splice jammer

Speciálně pro dámy

Některé dámy samy se sebou nejsou zkrátka spokojené, mnohdy zbytečně, ale známe to všichni. Právě pro ně jsou pak tou pravou volbou plavky Speedo AuraGleam, které nejen díky svému designu, ale především díky tvarovacím vláknům krásně tvarují a opticky zeštihlují postavu. Samozřejmě, je jisté období, kdy se dámy za bříško opravdu nestydí, a to těhotenství. Speedo myslí i na ně, máme proto v nabídce plavky Speedo Essential Grace Maternity, které se přizpůsobí rostoucímu bříšku. 

 

Ona a on na bazénu

Jste pár a chcete to na bazénu ukázat? Pak sáhněte po plavkách Speedo Allover V Jammer nebo Speedo Allover V Aquashort pro něj a Speedo Solar Gleam Allover Powerback pro ni. 

   

Barvičky pro děti

Myslíme i na naše nejmenší, proto je v nové kolekci i několik dětských plavek v pestrých barvách. Všechny dětské plavky jsou z příjemných materiálů, dobře sedí a dobře schnou, proto si s nimi děti chvíle na bazénu opravdu užijí. Malé plavce jistě zaujmou Speedo Ignition Flare Allover Jammer Junior a dívky potěší zářivě barevné Speedo Electric Ball Allover Splashback nebo princeznovsky růžové Speedo Lunar Pop Allover Splashback. 

   

A to rozhodně není všechno! Mrkněte na celou nabídku novinek Speedo na našem skladu a vybírejte :-)

Sportu zdar a ať to plave!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě