Připlula k nám nová kolekce Funkita 2020

I když nám letos zima zatím nepřeje, tak se můžete osvěžit novou kolekcí od Funkity, která už k nám v předstihu dorazila. Příchod novinek a nových kolekcí nebereme na lehkou váhu, a proto vás pokaždé informujeme hned, jak se něco děje. Tak co pro vás máme?

Kolekce Funkita 2020

Vítejte opět na našem festivalu vzorů a barev. Plavky v nové kolekci, které pro vás máme nově v nabídce, tradičně zaujmou svojí barevností a nápaditými motivy. Když se řekne Funkita, tak si všichni představíme kvalitní materiál a pestré barvy. Vybrali jsme zase pár nejzajímavějších kousků, které vám nesmí uniknout.

Dámské plavky Lovebird Single Strap mají krásný kontrastní motiv s roztaženými křídly z materiálu C-Infinity, který je odolný proti působení chlóru a udrží si dlouhodobě svoji barevnost. Plavky mají podšívku a po namočení nejsou průhledné. Funkita opět zasadila do kolekce i plavky z ekologického materiálu, který je šetrný k přírodě. Dívčí plavky Limitless jsou světlejší a zaujmou zase více ty z vás, které mají rády světlejší barvy.

   

A co se líbí vám pánové? Preferujete briefy nebo raději jammery? Nové plavky se budou hodit. Concordia Training Jammer jsou v nové řadě asi nejvýraznější. Dobře přilnou k tělu a dlouho vydrží. Podšívka je jen částečná, tak plavky rychleji schnou. Plavky mají v pase elastickou gumu a pro větší pohodlí i tkaničku na dotažení. Podobně jsou na tom i aqushorty Futurismo Classic a briefy Sunset Strip, ty jen mají navíc podšívku po celé vrstvě, mohou déle schnout, ale to nemusí vadit.

  

Kolekce je zakončená krásnými meshbagy a plaveckou čepicí s tučňáky. Jak Predator Geo Mesh, tak Parrot Mesh jsou ze stejného prodyšného materiálu a vejdou se vám do nich všechny plavecké potřeby, které potřebujete na plavání. A silikonovou čepici Fairy Flight s tučňáky prostě musíte mít! Jedná se sice o klasickou čapku, ale motiv je opravdu originální. Klidně přijde k nám do prodejny zboží vyzkoušet, rádi vás u nás přivítáme.

  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě