Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Proč vyrazit na ostrov Gran Canaria s plavkami?

Proč vyrazit na ostrov Gran Canaria s plavkami?

Nebojíme se prošmejdit kdejaké místo na naší planetě a zjistit, kde se dobře plave. A tak jsme po šesti týdnech na ostrově Gran Canaria dali dohromady sedm důvodů, proč je toto místo pro plavce a triatlonisty zaslíbené. 

Plavání na ostrově Gran Canaria

V našem videu, které je trochu více cestovatelské a exotické uvidíte, proč se vypravit právě na Kanáry. Když je u nás zima, tak pokud to je možné, se vypravte do teplejších krajin. Nezapomeňte na plavky a další plaveckou výbavu, ať si pobyt užijete naplno. Nebojte se oceánu, který je chladnější než moře. Jestli ale máte strach, že by vám byla ve vodě zima, tak si přibalte i neopren a máte to v klidu. Naleznete zde samozřejmě i bazény, ale o tom až v příštím dílu.

Pro triatlonisty jsou tady ideální silniční komunikace, které jsou většinou nové a provoz na nich je nízký. Plavky a brýle budete mít s sebou a kolo si můžete půjčit za pár peněz. Ideální místo pro trénink, ale i rekreační ježdění a "kochání se". 

Budeme se na váš těšit u příštího dílu, kde vám ukážeme, jak se plave na Kanárech. Tak si nezapomeňte zaškrtnout odběr a sledovat náš Facebook a Instagram, ať ho vidíte hned, jak bude zveřejněné.Speedo Womens Tri Comp WetsuitSpeedo Womens Tri Comp Wetsuit
4 879 Kč
Obvykle do 5 dnů

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě