Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Radíme s výběrem

Rychlý průvodce vybavením na plavecký kurz

Plavecké kurzy jsou naštěstí opět otevřeny! Na děti čeká návrat do bazénů a vody, vás čeká kontrola plaveckých pomůcek po létě a nákup těch nových. Nezoufejte, klidně se posaďte a projděte si náš rychlý přehled, který vám pomůže zorientovat se. Zároveň vám usnadníme práci, protože celou plaveckou výbavu můžete objednat jednoduše na našem webu, nebo si ji můžete přijít vyzkoušet na naše plavecké prodejny v Praze, Brně a v Plzni.

Plavecká bójka a suchý vak v jednom

Nejen v době covidové, ale i v zimních měsících mnoho plavců používá plaveckou bójku. Plavecká bójka a suchý vak jsou již skoro nedílnou součástí plavaní na otevřené vodě. Zajímá vás, proč si takovou bójku pořídit také?

Jaké jsou typy dámských plavek?

Nevyznáte se moc v dámských plavkách? Nevadí, odpovíme na vaše otázky, které jsou nejčastější. Jaké jsou typy zad u dámských jednodílných plavek? Existují i dvoudílné dámské sportovní plavky?

Rozdíly mezi plaveckými brýlemi

Jak zvolit plavecké brýle, se kterými se vám bude plavat jedna radost? Zajímá vás podrobnější rozdělení plaveckých brýlí? Pak jste tady správně! Náš průvodce vám pomůže.

Průvodce plaveckými bójkami

Být na otevřené vodě lépe vidět a tím si zajistit bezpečí, uchránit svůj život před projíždějícím loděmi či skútry. I k tomu mohou sloužit plavecké bójky. Jejich funkce se ale tímto ani zdaleka nevyčerpávají. V našem článku podrobněji prozkoumáme čtveřici plaveckých bójek a řekneme si, v čem tkví jejich výhody oproti bójkám jiným.

Plavecké brýle s dioptriemi

 

Nenechte se omezovat horším zrakem. Koukejte pod vodou, i když máte dioptrie. Poradíme vám jak si brýle vybrat. 

Jak vybrat plavecké brýle

Kladete si otázku, jak vybrat správně plavecké brýle? V našem článku se dozvíte, jak při výběru postupovat a jaké jsou možnosti při výběru plaveckých brýlí. Jestli váháte a potřebujete pomoci s výběrem, tak se nechte inspirovat a vyberte si nové klidně ještě dnes.

Barva očnic u plaveckých brýlí

 

Každá barva očnice má svoji funkci. Víte, jaká je ideální pro vás? 

Druhy těsnění očnic

Těsnění plaveckých brýlí je část mezi obličejem a pevnou skořápkou očnic. Existuje několik druhů a my vám představíme ty, se kterými se setkáte nejčastěji.

Typ pásků a nastavitelnost

 

Nedílnou součástí plaveckých brýlí je i pásek. Mysleli jste si, že pásek u brýlí je jen jeden? My vám řekneme, s jakými druhy se můžete setkat.

Druhy nosníků

Zaostřeno na typy nosníků u plaveckých brýlí. Zjistěte, jaké jsou rozdíly mezi nosníky u plaveckých brýlí a přijďte si brýle klidně hned vyzkoušet.

Jak správně zvolit velikost plavek?

Plavky musí výborně sedět, nesmí se nikde krčit a nesmí nikde plandat. Problém je, že na trhu je více výrobců a jejich číslování se může lišit, aby pro vás byl výběr jednodušší, nabízíme přehledně velikostní tabulky tří největších výrobců plavek.

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě