Recenze: Finis Posture Trainer - zaostřeno na hlavu

Jak nám pomohla plavecká vychytávka Finis Posture Trainer se správnou polohou hlavy? Tentokrát testovala naše plavkyně Míša i já-začátečnicre, protože co si budeme povídat - s polohou hlavy bojují především plavci v raném procesu učení ;-)

Finis Posture Trainer

 

Míšiny dojmy:

Povím vám, že tohle bylo překvapení dne. Ještě než jsme šly s Ančí na bazén, tak jsme v kanceláří PT zkoušely a byly jsme z něj malinko v rozpacích, protože nás obě na zádech škrábal. Ale první dojmy jsme zahodily za hlavu, Posture Trainer daly na hlavu :) a šly na bazén.

 

 

Jakmile jsem skočila do vody a začala plavat kraula, tak jsem sice věděla, že mám tuto pomůcku na zátylku, ale jedině v dobrém slova smyslu. Žádné nepříjemné škrábání. Ale psychologie fungovala doknale a už jen vědomí toho, že PT mám, mě dovedlo k tomu, abych nad polohou hlavy přemýšlela. Takže pro ty, co né a né zklidnit hlavu při plavání, je tohle opravdu fajn pomůcka.

  

Postřehy od Ančí:

 

Plavat se učím teprve krátce a správná poloha hlavy je rozhodně jedna z věcí, na kterou mě trenérka často upozorňuje. Posture Trainer vnímám jako takového “trenéra do kapsy”, který na polohu hlavy dohlíží, když trenér z masa a kostí zrovna není s váma. Stejně jako Míša mě překvapilo, že PT na krku neškrábe, ale rozhodně jsem ho cítila a pomohlo mi to nevystrkovat hlavu nepatřičně nad hladinu. Napadá mě jediná nevýhoda - trochu vyšší pořizovací cena a taky to, že na rozdíl od trenéra vás Posture Trainer nehecuje a nechválí za dobře odplavaná tempa ;-)

 

Ančí & MíšaFinis Posture Trainer
Finis Posture Trainer
689 Kč
Odešleme do 5 pracovních dnů

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě