Recenze hodinek Finis SWIMSENSE™ Live

Finis SWIMSENSE™ Live jsou vodotěsné hodinky, které plavcům pomohou monitorovat jejich trénink a plavecký pokrok. Pyšní se kupříkladu tím, že zaznamenávají nejpřesnější údaje o všech plaveckých cvičeních, takže budete vždy v obraze. A Míša a Ančí je s sebou vzaly na bazén, aby je podrobily testu. 

Ve světě sportu existuje spousta různých typů chytrých sportovních hodinek, ale ne všechny jsou tak vychytané, aby měřily vzdálenost a počet bazénů za vás. Jestli hledáte hodinky, které vám pomůžou v plaveckém tréninku, tak to jsou právě tyhle Finis SWIMSENSE™ Live

Jsou velice intuitivní a jednoduše se nastavují. Pro zahájení tréninku ve vodě stačí pouze 2 zmáčknutí tlačítka a můžete vyrazit.

Osobně jsem mohla srovnat hodinky Finis oproti jiným hodinkám. Občas se stane, že hodinky Garmin čas od času bazén vynechá či naopak přičte navíc. To se mi při testování hodinek Finis SWIMSENSE™ Live nestalo. Můžete se na hodinky spolehnout, že vám změří nejen vzdálenost a počet bazénů, ale také počet udělaných temp či spálené kalorie.

Další skvělou vychytávkou hodinek Finis SWIMSENSE™ Live je propojení s mobilní aplikací Finis Live™, kterou si do telefonu můžete stáhnout. V aplikaci lze vidět veškeré detaily tréninku a porovnat si je s předchozími tréninky, což mi přijde jako skvělá možnost vidět dosavadní progres a změny v rámci trénování.

Ve vodě jsou dobře čitelné díky OLED displeji a ovládání zajišťují 3 postranní tlačítka.

Hodinky bych doporučila všem, kteří chtějí sledovat svůj plavecký trénink a také těm, kteří se “zapomenou” při počítání jednotlivých bazénu ;). Na Finis SWIMSENSE™ Live se můžete spolehnout! Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě