Rozhovor s triatlonistkou Jitkou Rudolfovou

Do ateliéru nám vplula zkušená triatlonistka Jitka Rudolfová a kromě focení plavek Speedo a Funkita jsme jí stihli položit i pár otázek. Tak koukněte do zákulisí focení a začtěte se do Jítiných odpovědí ;-)

 

Jitko, proč máš ráda plavání?

Plavání beru jako jeden z nejzdravějších sportů. A byl to i důvod, proč mě k němu rodiče přivedli, přestože sami mezi aktivní plavce nepatřili. K vodě jsem ale tíhla vždycky, ve třech letech jsem neohroženě skákala do bazénu, takže bylo opravdu třeba, abych se naučila plavat velice brzo:) A taky - plavání je krásný sport! Nejvíc mě baví letní ranní tréninky ve venkovním bazéně, je to skvělý způsob jak začít den.


A jak ses dostala k triatlonu, ve kterém úspěšně závodíš?

Přivedla mě k němu zvědavost a taky můj kamarád, který mě vzal na závody. Tam mě to chytlo a závodím už dvanáct let. Z trojky sportů si nejvíc užívám plavání a běh. Kolo je dost náročné na přípravu, přeci jen se na něm najíždí nejdelší vzdálenosti a zabere nejvíce času...

 


Na jaký závod teď ladíš formu?

O víkendu mě čeká Evropský pohár sprint triatlonu ve Švédsku. Konkurence bude tvrdá a jako parádní výsledek bych brala umístění do TOP10.


Budeme držet palce! Máš nějaký talisman pro štěstí?

Manžela!:) Jezdí na závody se mnou a dělá mi důležitý servis. Vždy vybere zajímavou destinaci, kde bych mohla závodit a závodění si myslím oba užíváme, bez něj by mě to asi nebavilo.

(... a manžel Tomáš k tomu hbitě dodává - “A já jezdím moc rád!”)

 


Na kontě máš už pěknou řádku úspěchů. Kterého si ceníš nejvíc?

Pravděpodobně to bude úspěšná nominace na Evropské hry 2015 v Baku. Je to taková olympiáda “po evropsku”. A pak taky vítězné vavříny z Českého poháru a mistrovství republiky.


Focení máme za sebou, které plavky ti nejvíc padly do oka?;)

Z kolekce plavek od Funkity se mi zalíbily jednodílné plavky Warrior Princess s indiánským vzorem. Fialová, to je moje barva, ale všechny plavky jsou moc povedené, aktuální móda velí čím více barev, tím lépe a to se mi líbí...

 

Jitko, děkujeme, že jsi neohroženě vplula do našeho ateliéru, focení jsme si moc užili. Díky i za tvé odpovědi a přejeme hodně zdaru na závodech! A talisman Tomáš ať ti přináší štěstí nejen v triatlonu:)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě