Rychlý přehled plaveckých novinek

 

Podívejte se na přehled novinek, které přistály v našem plaveckém e-shopu. Využijte času navíc, když jsou bazény ještě zavřené, a projděte si v klidu novinky od různých plaveckých značek. Je v nabídce i něco pro vás?

Vybavte se posledními novinkami z plaveckého světa

Jestli nemáte čas sledovat, jaké vyšly nové kolekce plavek, plavecké brýle, plavecké čepice a další plavecké potřeby, tak stačí sledovat náš blog, kde pro vás přehledně připravujeme tipy, o kterých byste měli vědět.

Víte, že ve Speedu vylepšili oblíbené plavecké brýle Fastskin a uvedli nové Hyper Elite? Můžete je pořídit v zrcadlové i klasické verzi. Oproti původnímu modelu mají lehce jiné očnice - uvidíte lépe periferně bez většího pohybu hlavy a oceníte vylepšený, více hydrodynamický, nosník. Patentovanou jednodílnou závodní pásku s napínací stupnicí uvítají všichni závodníci.

Závodní plavecké brýle Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror      Závodní modré plavecké brýle Speedo Fastskin Hyper Elite

Populární plavecké brýle Cobra Core od Areny jsou nyní nově dostupné i s moderní swipe technologií - po setření prstem se opět nemlží. Určitě nepřehlédněte plavecké brýle Ninja od Michael Phelps v zrcadlové úpravě. Nastavte si pásky na hlavě jen jednou a vydejte se i na volnou vodu. Brýle mají zakřivenou technologii čoček, takže krásně vidíte kolem sebe, aniž byste museli otáčet hlavou.

Závodní černo-červené plavecké brýle Arena Cobra Core Swipe      Černo-zelené závodní plavecké brýle Michael Phelps Ninja Mirror

Dámské plavky TYR Big Logo s podšívkou vám opticky prodlouží nohy a díky použitému pohodlnému a odolnému materiálu i dlouho vydrží. Také pánské plavky s nohavičkou Mad Wave Drive vás zase zaujmou hned od pohledu svými originálními vzory a barvami. Díky použitému materiálu plavky vydrží i opakované a dlouhodobé tréninky. Chlapecké a dívčí plavky jsou v našem sortimentu také samozřejmostí.

Dámské jednodílné plavky Tyr Big Logo Cutoutfit      Pánské plavky s nohavičkou Mad Wave Drive J1 Jammer Antichlor Red

Nové funkční čepice z fleecu od Hika oceníte v chladné vodě při otužování nebo vodních sportech v zimě. K tomu nám dorazily i nové prstové neoprenové rukavice se 4 mm silným neoprenem, které udrží ruce v teple. Dvojitá manžeta na utažení a protiskluzová úprava vám dodá jistotu, že ruce budou v pořádku a nemusíte nic řešit.

Funkční čepice Hiko Teddy Cap Black      Černé neoprenové rukavice Aqualung Dry Comfort Neoprene Gloves 4mm

Netradiční klasická silikonová plavecká čepice od Mad Wave Train Hard je oboustranná, a tak můžete mít na každý trénink plaveckou čepici v jiné barvě. Oblíbené tréninkové ploutve od Aqua Sphere se dočkaly nástupce - Aqua Sphere Microfin, a to i pro juniory. Počítejte si (nebo počítejte) počet uplavaných bazénů pomocí manuálního kovového počítadla Lap counter a zlepšujte svoje výkony (nebo výkony jiných plavců) díky přehlednému počítání.

Plavecká čepice Mad Wave Train Hard Reversible Swim Cap          Manuální počítadlo Lap Counter

A perlička na závěr - kdo ještě nemá, tak připomínáme naší novou lahev na pití Swimaholic. Lahev má 750 ml objem a hodí se nejen na bazén.

Lahev na pití SwimaholicVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě