Rychlý průvodce vybavením na plavecký kurz

Plavecké kurzy jsou naštěstí opět otevřeny! Na děti čeká návrat do bazénů a vody, vás čeká kontrola plaveckých pomůcek po létě a nákup těch nových. Nezoufejte, klidně se posaďte a projděte si náš rychlý přehled, který vám pomůže zorientovat se. Zároveň vám usnadníme práci, protože celou plaveckou výbavu můžete objednat jednoduše na našem webu, nebo si ji můžete přijít vyzkoušet na naše plavecké prodejny v Praze, Brně a v Plzni.

Co tedy děti budou vlastně potřebovat? 
 
  • plavky pro malé slečny
Z nabídky na webu vybírejte nejlépe v kategoriích tréninkových a volnočasových plavek, protože pro účely kurzů jsou vhodnější spíše jednodílné plavky.
Plavky můžete vybírat podle velikosti, materiálu i podle vykrojení plavek a stylu zad, nebo podle barvy.
Vybírat můžete od široké škály výrobců, jako například: Speedo, Arena, Funky Trunks, nebo Aqua Sphere.
 
  • chlapecké plavky
Malí plavci mají na výběr z několika střihů, dle kterých můžete plavky filtrovat hned v úvodu. V kategorii jammers jsou plavky s dlouhými nohavičkami, briefs jsou plavky bez nohaviček, nebo aquashorts s krátkými nohavičkami do půli stehen. Filtrovat můžete také podle barvy, materiálu, utahování, velikosti a také podle výrobců Speedo, Arena, Aquafeel, nebo Finis. 
 
 
 
  • dětské plavecké čepice
Primárním účelem čepičky je ochrana před namočením vlasů a účinku chloru či slanou vodou. Zajistí dětem ale také při plavání větší komfort, protože dětem nepadají vlasy do očí a nasazování brýliček pro ně bude také jednodušší. 
Vybírat můžete podle barev, designu a značek, z nichž oblíbené jsou například Mad Wave, Speedo, nebo Finis a Splash About.
 
  • dětské plavecké brýle
Většina dětí nemá ráda když jim voda dráždí oči, proto si pobyt v bazénu s brýlemi rozhodně užijí mnohem více. Materiály i tvar brýliček jsou přizpůsobeny pro dětský obličej a v nabídce najdete plavecké značky jako Speedo, Aqua Sphere, Finis a další. 
 
  • ručníky a osuška
Ty určitě už máte doma, ale máme pro vás velmi dobrý tip, který se vašim dětem určitě osvědčí. Místo klasického bavlněného ručníku pořiďte sportovní ručník z mikrovlákna, který je méně objemný, snadno se skládá a je výrazně lehčí. Navíc má vysoké absorpční schopnosti a dětem poskytne potřebný komfort. 
 
Jestli hledáte další doplňky jako třeba nafukovací rukavky, plavecké pásy nebo další nadlehčovací pomůcky, plavecké hry a hračky, celý sortiment najdete na našem webu. 
A pokud si nejste jisti s výběrem, volejte nám na číslo 228 229 872, jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00.
 
Sportu zdar, váš tým Swimaholic


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě