Seznamte se s Ájou, novou posilou Sportex party

V březnu přibyla do Sportex party další nová tvář, a to Ája, díky které víte, co se u nás děje a co je nového. Má totiž na starosti marketing a oblíbené sociální sítě. Pojďte se s ní seznámit! :-)


 

Ájo, odkud jsi k nám připlula?

Pokud to vezmeme geograficky, tak přímo z brány do našich Krkonoš, z města Trutnova. Krásné místo v krásném kraji, na které nedám nikdy dopustit a stále se tam velmi ráda vracím. Pokud bychom to vzali pracovně, tak jsem teď nějaký pátek pracovala v PR.

Dalo by se tedy říct, že jsi vyrůstala na horách?

Určitě dalo. Lyže mi na nohy rodiče připnuli ve třech letech, v podobném věku jsem drandila na kole a víkendové výlety do hor či do skal byly pravidelným programem. Není se tedy čemu divit, že jsem si k horám vypěstovala velmi pozitivní vztah, který mi zůstal dodnes.

Tedy milovnice hor a sportů jo? Co všechno děláš?

No je toho docela dost, mám ráda různorodost :) V zimě především běžky, občas si i zalyžuji, ale nedávno mě oslovily spíš skialpy. Po zbytek roku střídám nejvíce in-line brusle a kolo. Na tom se od loňska učím i techniku v terénu, tak doufám, že letos přijde nějaké zlepšení. Rekreačně mě taky baví lezení, je to super pocit, sedět na vršku sluncem vyhřáté skály. No a když prší, tak zalezu hold na umělou lezeckou stěnu, badmintonový nebo squashový kurt či do bazénu.

 

 

Zde se tedy nabízí otázka, co ty a plavání?

Noo, neutopím se. Voda mě děsně baví, ale po bazénu se pohybuji pouze stylem prsa. O kraul se občas pokusím, ale okamžitě se začnu topit. Takže doufám, že s prací ve Sportexu přijde i zlepšení této situace. Začala jsem nejdůležitějším krokem - koupila jsem si super plavky! :)

 

Na jakých nejvyšších horách jsi byla?

No byly to fakt ty nejvyšší, loni jsem byla totiž v Himalájích. Ne že bych zrovna zdolávala osmitisícovky, ale ono sedět si na pětitisícovce, svačit a koukat, jak z modré oblohy mizí poslední mraky a nad tebou se tyčí dominantní Everest, je taky neskutečný zážitek :)

 
 

Jaká je tvá ideální dovolená?

S partou kamarádů ve velkém autě, kam se vejdou nejen lidi, ale taky výbava na lezení, bajky či lodě na sjíždění vody. Večer párty u ohně, noc pod širákem a ráno prouzení paprsky slunce a vůní kávy z moka konvičky. Co víc si přát :)

 

Co děláš, když zrovna nesportuješ?

Spím nebo jím, to mě fakt baví :)

 

Co fakt nemáš ráda?

Čekání ve frontě a neumyté nádobí ve dřezu.

 

Díky za rozhovor a sportu zdar!

 

Ančí ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě