Školní rok klepe na dveře. Vybavte děti na školní plavání!

Od minulého roku je u nás plavání na základních školách povinné, a to je přeci super věc! :-) Plavání totiž zdraví prospívá jako jiný sport ne a navíc je to aktivita, u které si děti užijí i spoustu legrace. Nemalému množství rodičů však může na čele dělat vrásky, co dětem pořídit, co budou potřebovat a kde to pořídit. Odpověď ale máte přímo před nosem. A to doslova. :-)

Plavky pro malé plavkyně

I když nás billboardy, katalogy a různé další internetové či televizní reklamy masírují pohledem na ženy v bikinách, bikiny jsou pro sportovní plavání zcela nevhodné. Dívky by si tak měly zvykat na sportovní jednodílné plavky a právě takové by měly mít i během školního plavání.

A it akové jednodílné sportovní plavky mohou vypadat naprosto skvěle. To dosvědčuje svými modely nejeden výrobce, jako je Speedo, Funkita, Arena i Mad Wave.

Něco pro juniorské plavce

I mnoho modelů plavek pro chlapce se pyšní jedinečným vzhledem. Na výběr při tom chlapci mají hned z několika střihů – brief bez nohaviček, aquashort s krátkými nohavičkami do půli stehen, ale  i střih jammer s dlouhými nohavičkami.

Krásné jsou pro chlapce nejen plavky značky Speedo, ale i Funky Trunks, Aqua Sphere nebo Arena.

Dětské brýle

Dětské brýle padnou na dětský obličej, kterému se skvěle přizpůsobí. Dětem tak nenateče voda do očí, takže si vaši potomci plavání a vodní radovánky naprosto dokonale užijí.

Vynikající jsou brýle Speedo Rift, Futura Biofuse, Aqua Sphere Seal Kid, ale i spousta dalších modelů od Finis, Tyr či Swans.

Stylové čepičky

Chcete-li ochránit vlásky svých dětí před působením chlóru a předejít tomu, aby dětem při plavání padaly vlasy do očí, není nic lepšího než jim pořídit plaveckou čepičku. A že nošení dětské čepičky nemusí být žádná nuda, to dokazují takoví výrobci jako Emme, Tyr, BornToSwim nebo Finis.

A to není všechno...

...mnohým lidem, dětem rovněž, vadí, když jim zateče voda do uší, které pak zaléhají, nebo do nosu. I pro tento problém máme řešení. Jsou jím špunty do uší a skřipce na nos.

Po plavání je třeba se pořádně vysušit, proto by školákům neměl ve výbavě chybět ani rychleschnoucí ručník. Ty totiž skvěle sají vodu, jsou prostorově nenáročné a, jak pojmenování ručníků napovídá, rychle schnou.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě