SOUTĚŽ: Hledáme motto na naše trika!

Naše sportexácká trika si chceme ozdobit echt plaveckými motty, které řeknou světu, že jsme do plavání celí žhaví a jsme hrdí na to, jak si s vodním živlem rozumíme! Je nás pět, takže potřebujeme pět větiček. Pár tipů už máme (třeba: "Voda je můj živel"), ale možná vás napadnou ještě lepší. Autory skvělých textíků rozhodně nenecháme bez odměny, triko od nás dostanou taky ;-)

 

 

Už vás něco napadlo? Směle pište své návrhy do komentáře tady na blogu nebo na náš Facebook (do zprávy nebo k příspěvku o soutěži, je připnutý nahoře na stránce). Pětice větiček, které nás nejvíc chytnou za srdce, přistane na našich trikách. Autorům vítězných návrhů necháme triko udělat taky, ať můžou svou lajnu hrdě nosit světu na obdiv.

P.S. Firemní trikot dostane i naše týmová psice Joplinka, ať nemusí krást Ondrovu mikinu :-) Jestli vás napadá i něco psího pro ni, sem s tím!

 

 

A ještě praktické info:

  • Načasování: Soutěž startuje dnes 24. 8. 2016, končíme v neděli 28. 8. 2016 o půlnoci. Pak dáme hlavy dohromady, vybereme své favority a v úterý vyhlásíme šťastné výherce.

  • Pravidla: Můžete nám poslat i víc návrhů, nechceme omezovat vaše kreativní procesy ;-) Pokud se sejde stejný návrh od více lidí a my si jej vybereme, triko vyrobíme tomu, kdo své motto poslat dřív.   

  • Porota: Usedneme ve složení Vojta, Lucka, Ondra, Ančí, Fanda a pes.

  • Výhra: Pětce nejnápaditějších tvůrců pošleme kvalitní bavlněné triko, stejné, jako máme my na fotce. V modré barvě a ve velikosti XS - XXL dle vašeho přání. Budete si jej moci vyzvednout na naší prodejně, nebo vám triko pošleme poštou. Na všem se budeme domlouvat přes FB či e-mail.

Zajímá vás ještě něco? Písněte nám a zeptejte se, ideálně ve zprávě na Facebooku nebo tady v komentářích.  

 

Tak se těšíme, co nám vymyslíte, přátelé! Sportu a kreativním počinům všeho druhu zdar.

 

Ančí (toho času bez trika)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě