Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Sportex.cz se mění na Swimaholic.cz

Sportex.cz se mění na Swimaholic.cz

V životě každého z nás probíhá mnoho změn. Také u nás proběhne změna a to 13. 3. 2020. Zjistěte více o naší přeměně a nenechte se zmást. Sportex se změní na Swimaholic.

Sportex se mění na Swimaholic

Proč jsme se změnili na Swimaholic

Změny patří k životu, a tak nesetrváváme na jednom místě. Začínali jsme jako všeobecný sportovní obchod, ale postupem času jsme se rozhodli jít cestou plavecké speciálky. Potřebovali jsme název, který bude jasně vysílat do světa plavání, kdo jsme a co děláme. K tomuto kroku náleží i změna názvu. Většině z nás je jasné, co pod názvem Swimaholic asi hledat, a že si u nás nepořídíte kopačky nebo činky. Nový název není zavádějící. 

Sportex se změnil na Swimaholic

Potřebovali jsme se evropsky sjednotit (figurujeme také na mnoha Evropských trzích), abychom všude vystupovali stejně pod jedním názvem. Pro naše zákazníky se nic nemění. Jsme to stále my, Vaše Sportex parta! Nevstoupil do hry žádný investor, ani nás nikdo nekoupil. I když změny se chystají, protože jsme rostoucí firma a jdeme stále dopředu. Zlepší se servis a více zpřehlední naše stránky. Otevřeli jsme pro vás nové prodejny. Naleznete je v Brně a v Plzni. Chystají se i další nové prodejny. Nejen u nás, ale i na Slovensku. Máte se na co těšit.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě