Sportovní klub Sport Academy Czech Republic, s.r.o.

Sport Academy – organizace, která nenabízí jen plavání, ale širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit na různých místech nejen České republiky. Názornou formou předává své zkušenosti, otevírá obzory zájemcům o sport a vede je kupředu. A jak vás a vaše děti Sport Academy posune vpřed v oblasti plavání, na to nám odpověděl Jan Hnilička.

 

Hlavní informace:

Název organizace Sport Academy Czech Republic, s.r.o
Kontakty
Telefon 777 274 275
Kde učíme?
Plavecké tréninky pro děti a dospělé nabízíme jednotlivcům i skupinkám v pražských bazénech: Strahov, Výstaviště, hotel
Pyramida, Šutka a dle individuální domluvy i v dalších. 
Abyste nás snadněji našli, prohlédněte si mapky s místy, kde organizujeme kurzy a soukromé lekce na http://www.sportacademy.cz/deti-sportoviste.
Lekce a tréninky rádi zorganizujeme i u vás doma a potřebné pomůcky dovezeme s sebou.
Koho učíme? Naše služby poskytujeme dospělým a dětem od 3 let formou individuálních a skupinových tréninků. I ve skupinkách preferujeme individuální   přístup. 
Kdy učíme?  Tréninky probíhají dle rozvrhu pravidelných kurzů, nebo v čase a místě na míru, dle domluvy. http://www.sportacademy.cz/rozvrh
Naše ceny
Cena individuálního tréninku je 750Kč + vstup do bazénu. Cena individuální lekce je vždy stejná pro jednu nebo pro dvě osoby.
Cena skupinové lekce od 200Kč/lekce.
http://www.sportacademy.cz/cenik

O Sport Academy jsem už dříve slyšel, jaké služby vlastně nabízíte?
Od roku 2007 organizuje Sport Academy v Praze pro děti i dospělé sportovní aktivity plné pohybu a zábavy s velkým důrazem na zdravotní stránku cvičení.
Široké portfolio našich aktivit podporuje všestranný rozvoj dětí. Aktivně používáme moderní tréninkové metody, které děti připravují na pozdější sportovní specializaci. Tým zkušených trenérů a instruktorů ve výuce podporuje zdravý, harmonický vývoj dětí. 
Preferujeme individuální přístup a věříme, že prožitek je ten nejlepší způsob, jak poznávat nové. 
 
Pro dospělé připravujeme pravidelné individuální a skupinové lekce. Naše klienty vedeme ke splnění jejich cílů, respektujeme individuální přání a konkrétní zdravotní omezení. Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb pro českou i zahraniční klientelu. Samozřejmostí je proto jazyková vybavenost instruktorů a trenérů.
 
Nabízíte i další sportovní aktivity kromě plavání?
Kolem dětí se točí celý svět, proto náš tým obohacuje jejich rozvoj a dává mu ten správný směr. Pro děti od 3 let připravujeme sportovní a pohybové kurzy i soukromé lekce pro jednotlivce či malé skupinky. Během roku nabízíme speciální programy, dětské dny a oslavy.


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě