Startujeme výprodej plavek! Které kousky se slevou 20 % doporučujeme?

Do měsíce se u nás blýskne zbrusu nová kolekce sportovních plavek Speedo a Arena. A to znamená, že starší kolekce musí uvolnit místo. Přes sedmdesát modelů pro dámy, pány, kluky a slečny proto zdobí cena se slevou 20 %. S Ondrou a Luckou vám teď ukážeme naše vlastní výprodejové favority za hubičku ;-)

Lucka hned věděla, pro co sáhnout...

Lucčin favorit

“Já mám nejradši pestré dámské plavky Arena Cores. A proč? Protože mám ráda, když je u bazénu plno barev. Černé plavky jsou elegantní, ale už jsme si jich užili až až. K těmto plavkám krásně ladí modré pantoflíčky od Speeda, vlasy bych schovala pod růžovou silikonovou čepičku a ve výbavě by mi nechyběla ještě oranžová destička, ať mám pestré nejenom plavky, ale taky samotný trénink ;-) Tak to bylo za mě, Ančí, ukaž, co tam máš ty...”

Co se líbí Ančí     

“Já jdu taky najisto! Už nějaký ten pátek pokukuju po plavkách Speedo Monogram. Modrá barva, tu já fakt můžu, navíc v kombinaci s neonově žlutou... Taky jsem na bazénu ráda vidět, přestože plaveckou techniku teprve piluju. K plavkám ještě nějakou čepičku ve stejné barvě a taky speeďácké pantofle. Ty totiž nejsou nikdy od věci, protože i v krásných plavkách vám na bazénu může ujet noha. Vyzkoušeno za vás :-) Na prodejně mě hypnotizují packy Michael Phelps, barevně k mému setu sedí dokonale, ale je pravda, že do vody bych si vybrala menší velikost. A já předávám slovo Ondrovi, ať nám ukáže nějakou chlapskou sadičku ;-)”

Ondrův chlapský set

 

“Díky za slovo, dámy! Dost se mi líbí kombo zelené a černé barvy, takže bych šel do jammerů Speedo Fit Pinnacle. Za tu cenu jsou to parádní plavky pro všechny fandy delších nohavic, mezi které patřím taky. A hlavně mi připomínají jamajskou vlajku, to je 10 plusových bodů navíc! :-) Rád si trénink zpestřím plaváním s ploutvemi, tyto od Mad Wave mi k plavkám skvělé sedí, a když do toho přihodím ještě brejličky Aqua Sphere Vista, myslím, že módní policie nemůže nic namítat. A navíc si v tom všem zaplavu fakt parádně.”

 

 

 

Do Sportex party patří i naše týmová fenka Joplinka. Ta plave výhradně ve svém černočerném kožichu, ale věřte, že kdyby si měla vybrat svého výprodejového favorita, volila by plavky s motivem jídla nebo lovné zvěře. A tak jsme vybrali za ni ;-) Speedo se totiž zvířecích motivů nebojí, za zlevněnou cenu pořídíte nádherné dívčí plavky Speedo Jaguar Frogs a k nim třeba čepičku Speedo Slogan Print Cap.  

 

 

Tak to jsou modely, které bychom si se slevou 20 % pořídili my. Vyberte si taky nové plavky do výbavy a blýskněte se na bazénu. Štastnou ruku při výběru!


Vaše Sportex parta.

 


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě