SWANS - plavecké brýle z japonska jsou tu!

Japonská kvalita a tradice bez kompromisů. To jsou plavecké brýle a pomůcky značky SWANS.

Jak to začalo? 

Píše se rok 1911 a jistý Haruji Yamamoto zakládá v japonské Osace společnost na výrobu optických čoček Yamamoto Optical Lens Works, ze které se později, konkrétně roku 1973 vyvine značka Swans.

Swans se zaměřuje zejména na výrobu brýlí ať už slunečních, lyžařských či plaveckých. Krom toho najdeme v její nabídce ochranné pomůcky jako helmy na snowboard či lyže, ale také drobné plavecké příslušenství. Například špunty do uší či plavecké čapky.

Vlajkouvou lodí značky mezi plaveckými brýlemi je model Swans SR-71, který přichází s revoluční technologií Premium Anti Fog, která je až 3x účinnější než běžná "protimlžící ochrana" a vydrží až 4x déle. Na přiloženém videu si můžete prohlédnout test mlžení brýlí s a bez Premium Anti Fogu pod vodní párou. Pozoruhodné, že :-)

Test "mlžení". Vlevo očnise s Premium Anti Fog úpravou, vpravo pak s běžně používanou Anti Fog vrstvou.


Další technologickou "specialitou" jsou polarizovaná skla, se kterými přišla značka Swans u plaveckých brýlí vůbec jako první. Polarizační vrstva je schopna redukovat nepříjemné odlesky a oslňující světlo z vodní hladiny. Tuto technologii nabízí například outdoorové plavecké brýle Swans OWS-1PS Polarized.

Porovnání mezi "běžnými" skly (vlevo) a polarizovanými skly (vpravo).

Super vychytávka

Na závěr tu máme ještě jednou plaveckou "vychytávku" a to sice silikonové špunty do uší Swans SA-53N, které díky silikonovému spojovacímu kabelu umožnují 3 různé způsoby použití.

Věříme, že se vám výrobky Swans budou líbít stejně jako nám. Přijďte si je vyzkoušet.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě