To nejlepší z nové kolekce plavek Speedo

Čekání je u konce - nová kolekce sportovních plavek Speedo dorazila a my se nemůžeme vynadívat na tu krásnou sadu modelů v nových barvách a vzorech. V nové kolekci je ale i pár specialit, které rozhodně stojí za zmínku. Na co zaostřit zrak?

 

Materiál H2O Active - ekologie konečně i v “plavkovém” průmyslu

>> Dvoudílné plavky Speedo Luna Vision

Minulý týden vám Bára ze Speeda prozradila, že se v nové kolekci objeví i plavky z ekologického materiálu. A opravdu - jsou tady :-) Řada plavek H2O Active je vyrobená z unikátního materiálu POWERFLEX ECO, celých 78 % tohoto materiálu tvoří vlákno econyl. Jeho původ bychom našli ve starých rybářských sítích a plastech, které leží nevyužité v oceánu. Speedo tedy zavádí recyklaci a eco-friendly přístup i do plavkového průmyslu a má za to naše velké sympatie!

Tyto plavky jsou navíc nesmírně originální i svým střihem a designem. Samozřejmě se můžete spolehnout na vynikající odolnost vůči chloru a sluníčku. Takže vám plavky vydrží dlouho, aniž by ztratily cokoliv ze své krásy a funkčnosti.  

Plavky, které vytvarují vaši postavu

>> Dámské plavky Speedo AuraGleam

 

Také v této kolekci Speedo nezapomnělo na modely ve střihu Sculpture, které skvěle formují postavu. Útlejší pas, plošší bříško a zpěvněné poprsí díky všité podprsence, to jsou efekty, ze kterých se plavkyně mohou těšit.


A navíc Speedo přidalo i maximálně komfortní široká ramínka s nastavitelnou délkou, což je u plavek spíše rarita. Když k tomu přidáme ještě vskutku krásné barevné provedení, nezbývá než udělit tomuto modelu palec nahoru!

 

Speedo Fit - strategicky rozmístěná komprese pro vaše svaly

>> Dámské plavky Speedo Fit Power Form XBack

 

Tohle je opravdu pecka. Seznamte se s řadou Speedo Fit, která má ambici pořádně rozčeřit klidné vody tréninkových plavek ;-) Klíčovým slovem je komprese, Speedo dodává “strategicky rozmístěná komprese”. Na plavkách z této kolekce najdete funkční plochy z různých materiálů a chytře řešené švy, díky kterých dochází k efektivní kompresi svalových skupin. Výsledkem je vědomé zapojování svalů, vyšší výkon a velice příjemný pocit kontroly při plavání. Na vás už je jen to, pohlídat si správnou techniku a dát do plaveckých temp kus svého srdce…

 

  

 

Materiál těchto plavek taky rozhodně stojí za zmínku - v rámci tréninkových plavek byste jen těžko našli lepší, Speedo si zde opravdu “vyhrálo” a každým detailem. Jedná se o velice pevný, elastický a komfortní materiál, který navíc při dotyku připomíná semiš. Tyto plavky vám opravdu dodají pocit luxusu a pohodlí.   

 

 

Dámy navíc ocení perfektní kontrolu poprsí díky všité podprsence z mesh materiálu a velmi komfortní široká ramínka.

 

 

Závodní plavky pro mládežníky za férovou cenu

>> Speedo Fastskin Endurance+ Openback kneeskin green

 

Jestli něco loni mizelo z našeho skladu opravdu světelnou rychlostí, tak to byly juniorské závodní plavky Speedo Fastskin Endurance+. A my se vůbec nedivíme a máme dobrou zprávu - model máme zase skladem, a to v nové barvě!

 

 


Fastskiny jsou trhákem rozhodně díky své sympatické cenovce. Pod dva tisíce koupíte závodní plavky s FINA homologací z kvalitního materiálu Endurance +. Jestli máte doma mladého závodníka, neváhejte dlouho, předpokládáme, že i tentokrát se po tomto modýlku jen zapráší :-)

 

 

Novinka pro nejmenší plavce

>> Dětské Speedo poncho infant

 

Speedo nezapomnělo ani na plavecký potěr. Pro nejmenší plavce máme krásná měkkoučká ponča, jen se do nich po bujarých hrátkách na bazénu zabalit… ;-)

 

 

 

Vybrali jste si z nové kolekce Speedo svůj vysněný kousek? Nebo ještě potřebujete poradit či si model vyzkoušet u nás v kamenné prodejně? Těšíme se na vás ;-)

 

Ančí ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě