Top 5 plaveckých brýlí na trhu

Dnes se podíváme na ty nejlepší brýle, které vám u nás můžeme nabídnout. Všechny brýle jsou závodní, ale samozřejmě v nich můžete plavat i na tréninku. A co by takové top brýle měly mít? Měly by mít hydrodynamický tvar, široký zorný úhel, ať máte lepší rozhled a přehled o soupeřích, musí skvěle padnout a v neposlední řadě i dobře vypadat. Co je tedy v naší top 5?

Arena Cobra Ultra Swipe

Závodní brýle od Areny, je to vylepšená verze modelu Cobra Ultra. Tento model je speciální tím, že je ošetřen ještě silnější antifogovou vrstvou, která se aktivuje pomocí prstů. Tady se tedy výjimečně nemusíte bát sáhnout dovnitr abrýle vytřít. Prodávají se v mnoha barevných provedeních a zrcadlová skla jsou jak ve světlejší zlaté, tak i v tmavé stříbrné a modré.

 

 

Speedo Fastskin Hyper Elite

Další závodní Speeda z řady Fastskin, které skvěle padnou díky IQ Fit technologii. Prodáváme je v pěti různých barevných kombinacích se zrcadlovými skly. Jako snad jediné závodní brýle jsou dostupné i v juniorské velikosti. Brýle jsou ošetřeny silnější antifogovou vrstvou, tak se delší dobu nemlží. Díky zrcadlovým sklům s nimi samozřejmě můžete plavat i venku.

 

 

Arena Air Speed Mirror

Závodní brýle od Areny, které patří k nejmenším a nejlehčím na trhu. Díky své ceně jsou hodně oblíbené i pro trénink. Unikátní stavba brýlí zaručuje výborné těsnění, ale zároveň snižuje tlak na oči a následný otlak po plavání. Zrcadlová skla jsou opět jak ve světlé zlaté, tak i v tmavší stříbrné.

 

 

Michael Phelps XCEED Titan

Model pro opravdové plavecké fanoušky, relativně nová značka, která vznikla ve spolupráci s nejlepším plavcem historie. Brýle jsou vhodné pro trénink i pro závody. Mají krásný závodní design a široký zorný úhel. Lepší antifogová vrstva je už samozřejmostí. Součástí balení je i ochranný obal.

 

 

Speedo Pure Focus

Další z top závodních brýlí od Speeda. Byly vytvořeny s technologií IQ Fit, aby opět co nejlépe seděly. Samozřejmě jsou dostupné v několika barevných kombinacích se zrcadlovými skly. Jsou to další brýle s hydrodynamickým tvarem a výborným periferním viděním. A jak už je u závodních Speedo brýlí zvykem, mají posuvný pásek s metrem pro jednodušší nastavení délky gumičky, například pro ty, co brýle střídají na závody a trénink.

 

 

Tak tohle je naše top pětka, jsou to ty nejlepší brýle od nejlepších značek a myslím, že si tam vybere opravdu každý. Nemusíte být závodní plavec, abyste měli takové brýle. Kvalitní brýle jsou základem každého tréninku a pokud plavete častěji, nemá cenu na nich šetřit.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě