Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Trenér Tomáš Vojtěchovský

Trenér Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je sympaťák, který vám nabídne jiný pohled na plavání, než jako na tu aktivitu od zdi ke zdi. Přijít za ním mohou dospělí v jakékoliv kondici a děti od 9 let - všichni bez rozdílu odchází plni nových zkušeností, dovedností a zážitků. 


 

Hlavní informace:

Celé jméno Tomáš Vojtěchovský
Kontakty

 totalniplavani.cz

 facebook.com/totalniplavani

 info@totalniplavani.cz

Licence mezinárodní licence trenér Total Immersion
Kde učím? kurzy v hotelu Olšanka, individuální výuka podle domluvy
Koho učím? děti od 9 let, dospělé všech úrovní
Kdy učím? kurzy v těchto termínech, individuální výuka dle domluvy
Moje ceny 1 900 Kč za kurz, indiviuální výuka dle ceníku

Pár otázek pro Tomáše:

Co ti připadá na plavání nejlepší?

Baví mě, že plavání je technický sport a že se v něm dá i po desetiletích plavání stále zlepšovat. Taky se mi líbí, že ve vodě jsem jen sám se sebou a mohu se plně soustředit na to, co právě dělám. Ve vodě se mohu volně pohybovat; je to jedno z míst, kde se cítím opravdu svobodný. Plavání je pro mě velmi uspokojující aktivita, která plně poutá mou pozornost a veškerá energie je bez úsilí směřována do jednoho místa.

Proč by měli začít plavat i ti, kteří ještě nezačali?

Podle mě se ochuzují o jeden rozměr života. Pohyb skrze hustou vodu, která nadnáší a kterou to klouže, je něco zcela unikátního, co na souši nezažijeme. Plavání je dovednost, kterou se může naučit každý a aktivně strávený čas učením se fyzické dovednosti přináší hlubokou radost a naplnění.

Potřebuješ sám sebe k plavání nějak motivovat?

Motivaci nepotřebuju :-). Příjemné a uspokojující zážitky jsou natolik silné a pravidelné, že nemám problém několikrát v týdnu brzy ráno vstát a dojet na bazén a plavat.

Máš nějaké motto?

Líbí se mi japonský výraz "Kaizen", což znamená neustálé zlepšování, konkrétně dílčí zlepšování díky chytrosti, vytrvalosti a pečlivosti. Doslova KAI - japonsky změna, ZEN - dobrý k lepšímu, dohromady tedy filozofie kontinuálního zlepšování.

Co můžeš svým klientům nabídnout?

Zcela nový pohled na plavání a jiný zážitek z plavání. Z nudného a vyčerpávajícího plavání od zdi ke zdi zábavnou, uspokojující a radostnou aktivitu, která jako bonus zlepší kondici, bolavá záda a vyplaví 
endorfiny :-).

Co je na plavání nejtěžší?

Podle mě je nejtěžší přijmout nový pohled na plavání - že to není jen sport, ale hlavně umění. Že to není jen o kondici, ale hlavně o dovednostech. Že to není jen o těle, ale hlavně o hlavě.

Řekni nám něco o sobě, co děláš, když zrovna nejsi po uši ve vodě?

Když neplavu, tak běhám nebo jezdím na kole - stále ještě se aktivně účastním triatlonů. Případně si užívám čas s knížkou nebo filmem, nebo se sejdu s přáteli.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě