Trenér Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je sympaťák, který vám nabídne jiný pohled na plavání, než jako na tu aktivitu od zdi ke zdi. Přijít za ním mohou dospělí v jakékoliv kondici a děti od 9 let - všichni bez rozdílu odchází plni nových zkušeností, dovedností a zážitků. 


 

Hlavní informace:

Celé jméno Tomáš Vojtěchovský
Kontakty

 totalniplavani.cz

 facebook.com/totalniplavani

 info@totalniplavani.cz

Licence mezinárodní licence trenér Total Immersion
Kde učím? kurzy v hotelu Olšanka, individuální výuka podle domluvy
Koho učím? děti od 9 let, dospělé všech úrovní
Kdy učím? kurzy v těchto termínech, individuální výuka dle domluvy
Moje ceny 1 900 Kč za kurz, indiviuální výuka dle ceníku

Pár otázek pro Tomáše:

Co ti připadá na plavání nejlepší?

Baví mě, že plavání je technický sport a že se v něm dá i po desetiletích plavání stále zlepšovat. Taky se mi líbí, že ve vodě jsem jen sám se sebou a mohu se plně soustředit na to, co právě dělám. Ve vodě se mohu volně pohybovat; je to jedno z míst, kde se cítím opravdu svobodný. Plavání je pro mě velmi uspokojující aktivita, která plně poutá mou pozornost a veškerá energie je bez úsilí směřována do jednoho místa.

Proč by měli začít plavat i ti, kteří ještě nezačali?

Podle mě se ochuzují o jeden rozměr života. Pohyb skrze hustou vodu, která nadnáší a kterou to klouže, je něco zcela unikátního, co na souši nezažijeme. Plavání je dovednost, kterou se může naučit každý a aktivně strávený čas učením se fyzické dovednosti přináší hlubokou radost a naplnění.

Potřebuješ sám sebe k plavání nějak motivovat?

Motivaci nepotřebuju :-). Příjemné a uspokojující zážitky jsou natolik silné a pravidelné, že nemám problém několikrát v týdnu brzy ráno vstát a dojet na bazén a plavat.

Máš nějaké motto?

Líbí se mi japonský výraz "Kaizen", což znamená neustálé zlepšování, konkrétně dílčí zlepšování díky chytrosti, vytrvalosti a pečlivosti. Doslova KAI - japonsky změna, ZEN - dobrý k lepšímu, dohromady tedy filozofie kontinuálního zlepšování.

Co můžeš svým klientům nabídnout?

Zcela nový pohled na plavání a jiný zážitek z plavání. Z nudného a vyčerpávajícího plavání od zdi ke zdi zábavnou, uspokojující a radostnou aktivitu, která jako bonus zlepší kondici, bolavá záda a vyplaví 
endorfiny :-).

Co je na plavání nejtěžší?

Podle mě je nejtěžší přijmout nový pohled na plavání - že to není jen sport, ale hlavně umění. Že to není jen o kondici, ale hlavně o dovednostech. Že to není jen o těle, ale hlavně o hlavě.

Řekni nám něco o sobě, co děláš, když zrovna nejsi po uši ve vodě?

Když neplavu, tak běhám nebo jezdím na kole - stále ještě se aktivně účastním triatlonů. Případně si užívám čas s knížkou nebo filmem, nebo se sejdu s přáteli.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě