Tyto závodní plavky vám pomohou být nejlepší!

Nové závodní plavky od Speeda vám pomohou na stupně vítězů. Díky novým pokročilým technologiím, materiálu a novému přístupu ve vývojové laboratoři Speedo, se podařilo vyvinout absolutně špičkové plavky. Zajímá vás, v čem jsou tak jedinečné a inovativní?

Závodní plavky Speedo

Pod anglickými názvy Valor a Intent naleznete, dalo by se říct, ještě "horké z výroby" nové závodní plavky vyvinuté k OH Tokyo 2020, za kterými jsou tři roky vývoje. Jistě nesmějí uniknout žádné závodnici nebo závoďákovi i u nás, protože tyto plavky je posunou k ještě lepším výsledkům. Speedo disponuje velkým a kvalitním výběrem závodních plavek pro ženy i muže, ale o těchto kouscích musíme říct, že se jedná o to nejlepší z dílny Speedo.

Hlavní rozdíl mezi plavkami Valor a Intent je míra komprese, rozdílné švy a materiál. Celokompresní LZR Valor jsou vhodné na delší tratě a LZR Intent zase na sprinty. Velký posun je v lepených švech - nově jsou pružné (i přesto zachovávají vysokou míru komprese) a v jejich umístění, které lépe přilnou k tělu a snáze se oblékají. Panely poskytují na různých místech rozdílnou kompresi.

   

V dámském provedení můžete vybírat ze střihů Openback nebo Closedback. Záleží, který ze střihů preferujete, a který lépe sedne k vaší postavě. Kolem břišních svalů a hrudníku mají plavky dvojitou vrstvu tkaniny, která zajišťuje lepší stabilitu a zpevnění tělesného jádra. Nebojte se, že byste nemohla pořádně dýchat, tato dvojitá vrstva v oblasti hrudníku je rozpůlená. Vnitřní švy shromažďují kinetickou energii a ta vás ještě lépe požene vpřed.

U pánských plavek zase vybíráte mezi klasickými do pasu, nebo se zvýšeným pasem. Zvýšený pas umožní podporu tělesného jádra a rozhodně do plavek nebude zatékat voda. Textura tkaniny, která připomíná plástve nebo šupiny dává plavkám ještě lepší hydrodynamický efekt. Plavky mají také lepší švy, ergonomicky tvarované a pružné, jako u dámských. Plavky mají dvě vrstvy kompresní látky. K větší kompresi dochází na zadní straně plavek. Různá komprese vám poskytne větší pohodlí a funkčnost.

   

Díky pružným švům se dámské i pánské plavky lépe a rychleji oblékají. Tak se stavte plavky vyzkoušet k nám do prodejny v Praze nebo v Brně, rádi vás přivítáme a všechno vysvětlíme. Zaplavte výsledek svých snů v nových plavkách a ukažte se na stupni vítězů!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě