Užijte si volejbal v Mizunách z nové kolekce!

Proženete se rádi za volejbalovým míčem? A co boty, máte ty správné? Legendární výrobce Mizuno přichází s novou kolekcí volejbalové obuvi, která slibuje lehkost, komfort, stabilitu a prodyšnost. Po pečlivém prozkoumání pokyvujeme hlavou - povedlo se. Tak se pojďte podívat na fota nových kousků a naše první dojmy.

 

Sázka na prověřené technologie

Proč měnit to, co funguje skvěle. Při srovnání předešlé a nové kolekce je patrné, že právě tímto se Mizuno řídí. A my jsme rádi, že na nových modelech nacházíme osvědčené technologie a střihy, které hráčům vyhovují. S designem si ale Mizuno pohrát umí, a tak si až na výjimky můžete vybrat ze zbrusu nových barevných kombinací. Zvláště dámy budou v nových botkách nepřehlédnutelné ;-)

Více stability pro svižnou hru

Krom designových změn jsme si všimli jedné konstrukční novinky. Pata a oblast kolem kotníku je pevnější, hráči se proto můžou těšit na ještě více stability při hře. Rozhodně dobrá zpráva pro svižné polaře.

  

Volejbalová obuv Mizuno je i v nové kolekci ztělesněním lehkosti a prodyšnosti. Materiál Air Mesh a ventilace i odspoda na podrážce oceníte v momentě, kdy se rozhodnete do hry pořádně opřít - obě vychytávky pomáhají udržet vaše nožky při tréninku v suchu.

 

Srovnání modelů   

Pojďme se podívat na jednotlivé botky hezky popořadě. Vyfotili jsme vám je v páru s předešlými modely, ať můžete zhodnotit, jak se refresh designu zdařil.

 

Mizuno Wave Tornado X - dámské

Top model pro ambiciózní hráčky v novém modrorůžovém kabátku. Lehký a prodyšný kousek, ideální volba pro dravé dámy, které chtějí kromě precizního tlumení také stabilitu pro hru v poli. Velmi často si hráčky koupí Tornada jednou a jiný model pak už nechtějí :-)


Starší model ve výprodeji

 

 

Mizuno Wave Tornado X - pánské

Nový pánský model si drží populární modrobílou barvu a taky perfektní vlastnosti. Mizuno Wave tlumení pracuje skvěle a zpevnění v oblasti paty dodá hře potřebnou stabilitu. Tyto botky volí top hráči, kteří to s volejbalem myslí vážně.

Starší model ve výprodeji

Mizuno Wave Lightning Z2 - pánské

Další pecka z rodiny Mizuno s designovým refreshem. Nově v modrožluté barvě. Stejně jako Tornada i model Lightning má odvětrání i zespoda na podrážce, tak se nemusíte bát hru pořádně našlápnout.

Starší model ve výprodeji

Mizuno Wave Lightning Z2 - dámské, kotník

Tyto botky nadchnou hráčky, které při své svižné hře ocení také stabilitu kotníku. Tlumení a odvětrání funguje spolehlivě jako u předešlé kolekce. Věříme proto, že nové “bleskovky” dámy nezklamou.

Starší model ve výprodeji

  

Mizuno Wave Bolt 5

Nové “Boltky” pro pány zůstaly věrné modrobílé barvě a kromě stabilnější paty si drží původní konstrukci. Což je jedině dobře, právě tento model je totiž skvělý univerzál na halové sporty, volejbalem to jen začíná.

Starší model ve výprodeji

Našli jste si svého favorita? My můžeme s klidným srdcem doporučit všechny modely. Hráči jsou s nimi spokojení a vracejí se pro ně. A kdybyste si chtěli jednotlivé botky i osahat a vyzkoušet, přijďte do naší kamenné prodejny v pražských Holešovicích. Těšíme se na návštěvu!

Volejbalu zdar a ať to hraje!

Ančí ze Sportex party



Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě