Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Valentýn se blíží

Blíží se svátek všech zamilovaných, a proto jsme pro vás připravili Valentýnskou sekci plaveckých potřeb. Podívejte se, a nechte se inspirovat, jakým dárkem byste obdarovali svůj protějšek. 

Valentýnská plavecká výbava

Proč při příležitosti tohoto svátku obdarovat svoji plaveckou polovičku? Protože můžete zkusit vyjádřit své city i osobním dárkem, a ještě k tomu tématickým. Vzpomeňte na svého partnera či partnerku a věnujte praktický plavecký dárek, který nejen potěší ale i vyjde vstříc potřebám každého plavce.

   

Zkuste se sladit ve dvojici stejným motivem plavek nebo udělejte radost profesionální plaveckou kosmetikou Triswim. Určitě bude vypadat skvěle, když přijdete společně na bazén v plavkách se stejnými motivy - hned všichni budou vědět, že patříte k sobě. Navíc, když použijete stejnou plaveckou kosmetiku, tak si budete vonět, a vaši společnou chvilku nepřebije žádný chlórový odér.

  

Co říkáte na pěknou barevnou, veselou plaveckou čepici s ručníkem a lahví na pití? No jasně! I maličkosti potěší. O to více, když se jedná o praktické věci, které ocení každý plavec. Detaily a maličkosti dělají věci velkými a každý dárek se počítá.

  

Byla vám tato inspirace málo? Tak se podívejte do našeho eshopu na celý Valentýnský sortiment a vyberte ideální dárek. Vy víte nejlíp, co vaší druhé polovičce udělá největší radost.Triswim Body WashTriswim Body Wash
259 Kč
Skladem

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě