Valentýn se blíží

Blíží se svátek všech zamilovaných, a proto jsme pro vás připravili Valentýnskou sekci plaveckých potřeb. Podívejte se, a nechte se inspirovat, jakým dárkem byste obdarovali svůj protějšek. 

Valentýnská plavecká výbava

Proč při příležitosti tohoto svátku obdarovat svoji plaveckou polovičku? Protože můžete zkusit vyjádřit své city i osobním dárkem, a ještě k tomu tématickým. Vzpomeňte na svého partnera či partnerku a věnujte praktický plavecký dárek, který nejen potěší ale i vyjde vstříc potřebám každého plavce.

   

Zkuste se sladit ve dvojici stejným motivem plavek nebo udělejte radost profesionální plaveckou kosmetikou Triswim. Určitě bude vypadat skvěle, když přijdete společně na bazén v plavkách se stejnými motivy - hned všichni budou vědět, že patříte k sobě. Navíc, když použijete stejnou plaveckou kosmetiku, tak si budete vonět, a vaši společnou chvilku nepřebije žádný chlórový odér.

  

Co říkáte na pěknou barevnou, veselou plaveckou čepici s ručníkem a lahví na pití? No jasně! I maličkosti potěší. O to více, když se jedná o praktické věci, které ocení každý plavec. Detaily a maličkosti dělají věci velkými a každý dárek se počítá.

  

Byla vám tato inspirace málo? Tak se podívejte do našeho eshopu na celý Valentýnský sortiment a vyberte ideální dárek. Vy víte nejlíp, co vaší druhé polovičce udělá největší radost.Triswim Body WashTriswim Body Wash
299 Kč
Skladem

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě