Velká letní nálož novinek od Areny

To musíte vidět! Léto je v plném proudu a Arena uvedla svoje letní novinky. Na chvilku se zastavte a v klidu si projděte, co je u nás nového. Možná právě na vás něco čeká.

Novinky Arena

Bez ohledu na počasí Arena uvádí svoje novinky, a u nás jsou už k dostání. To se právě hodí do tohoto horkého léta, kdy trávíte většinu času u vody. Co byste řekli na to, kdybyste se ukázali u vody v něčem novém? 

Dámské a dívčí plavky jsou plné barev a různých střihů. Mezi nimi září a vynikají plavky Wonder Woman, které vás nenechají v klidu pokud fandíte superhrdinkám. Na scénu se také dostaly závodní plavky Powerskin Carbon Duo Top Black, které jsou výjimečné tím, že se skládají ze dvou dílů. Takže můžete mít jednodílné "jammers" plavky. Na své si také přijdou zastánkyně klasických modelů například u plavek Twinkle Swim Pro One, které jsou bez podšívky, rychleji schnou a drží tvar díky lycra vláknům.

   

Mužům by neměly určitě uniknout nové plavky Yellow Star a to jak krátké briefy, tak s nohavičkou jammery. Tento žluto - černý model je parádní nejen díky vlastnostem materiálu. Uvidíte sami, jak zaujmete v nových plavkách na bazénu nebo u vody. Junioři také nepřijdou zkrátka se svěžími výraznými barvami plavek Squared Short PhantasySquared Short Phantasy Prints. Mají všechny kvality, které u plavek čekáte, takže nebudou sjíždět, rychle schnou a vydrží dlouho.

   

Oblíbené šortky

Pánských a juniorských plavek typu shorts přišlo opravdu hodně. Můžete vybírat z mnoha barev a motivů, které se vám líbí. Nejen klasické modré, ale i třeba zelené plavky se vám hodí do výbavy. Nikdo přeci neříká, že máte mít jen jedny plavky. Žluté, nebo s nějakým motivem vám zlepší náladu a neokoukají se. 

   

Doplňky, které se hodí každému plavci

Jestli už vám dosloužila vaše plavecká čapka, nebo prostě chcete jen novou, tak se vám krásně vejde do nového batohu a nezabere moc místa. Batoh už máte? Nevadí, praktický meshbag se hodí kdykoliv a přeci nechcete pořád nosit ten stejný. Pokud vám to ještě přijde málo, tak se podívejte na kompletní sortiment od Areny, který je u nás dostupný. Tak honem do nového a rychle s tím ven!

  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě