Vybavte děti na povinnou výuku plavání!

Od letošního září bude na všech 1. stupních základních škol zavedena povinná výuka plavání. Hurá! Plavání je přece super a každé dítě ví, že je důležité ho ovládat. Nicméně, co přinese dětem zábavu a nové dovednosti, to může rodičům způsobit starosti - co bude potomek na plavání potřebovat a kde to mám sehnat? A od toho jsme tady my! Pojďme na to mrknout ;-)


 

Plavky pro slečny

Malé plavkyně by si již od mala měly zvykat na sportovní plavky. Na billboardech na ulici a v módních katalozích sice číhají samé bikiny, ale ty jsou pro plavání zcela nevhodné. Jednodílné sportovní dívčí plavky nabízí moderní barvy i zajímavé vzory, tudíž osloví nejednu malou parádnici.

Co říkáte třeba na Funkita Fantasy Flight nebo Arena Takeover Junior?

 

 

Plavky pro malé závodníky

Luxusní designy nabízí i plavky pro chlapce. V nabídce jsou plavky klasického střihu brief, střihu short s krátkými nohavičkami, ale i střihu jammer, ve kterých si kluci budou připadat jako opravdoví závodníci. 

Mrkněte na pohodlné Speedo Electro Camo Aquashort nebo jammery Speedo Tri Bold Allover

 

Pohodlné dětské brýle

Dětské a juniorské plavecké brýle jsou přizpůsobeny menším dětským obličejům, a proto dětem krásně drží. Mají většinou širší těsnění, než brýle pro dospělé, díky čemuž netlačí a nezpůsobují otlaky. Obvykle mají snadné nastavování pásku, aby si je děti mohly samy jednoduše přizpůsobit tak, aby jim co nejlépe držely. 

Pro starší děti doporučujeme například Speedo Futura BioFuse Junior a pro ty menší maximálně pohodlné Aqua Sphere Seal Kid.

Dětské čepičky

Dětské plavecké čepičky odpovídají svými materiály a kvalitami těm pro dospělé, jsou však menších rozměrů, a proto dobře sednou na dětské hlavy. Při plaveckém výcviku nemusí být potřeba, ale na některých bazénech je přímo vyžadují. A i kdyby ne, my jejich nošení rozhodně doporučujeme! Chrání totiž jemné dětské vlasy před nežádnoucím působením chloru. Navíc zabraňuje naprostému zacuchání vlasů v bazénu, a tak si děti po plavání vlasy samy jednoduše rozčešou. Dětské čepice jsou v modrních barvách a designech, často mají podobu různých zvířátek, a proto jsou i skvělým módním doplňkem. 

Co říkáte na rybičky Speedo Sea Squad nebo čepičky Mad Wave pro holky i pro kluky

 

Co když voda vadí?

Stává se, že někdo není s vodou kamarád a opravdu mu vadí, když voda zatéká do uší až zaléhají, o vodě v nose ani nemluvě. Pro tento případ doporučujeme doplnit plaveckou výbavu o špunty do uší a klipy na nos, které podobným neplechám zabrání a dítě si může užívat plavání. 

Po plavání..

... je potřeba do sucha vytřít sebe i vlasy, protože plavání zpravidla probíhá v chladnějších měsících, kdy není radno chodit ven s mokrou hlavou. Pro děti jsou ideální rychleschnoucí ručníky, které nejen dobře sají, ale dají se složit do malých balíčků, které se snadno vejdou do malých dětských batohů. Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě