Výhody tréninkových dvoudílných plavek

Ať už se připravujete na závod nebo prostě plavete proto, abyste se udržely v kondici, je třeba mít ty správné plavky. Dřív to byla pro ženy jednoznačná a vlastně i jediná volba – jednodílné plavky. Jediné, v čem ženy měly na výběr, byl vzor a barvy plavek.

Doba však pokročila a možnosti také. Proto si dámy nemusejí vybírat pouze z jednodílných tréninkových plavek. K tréninku totiž skvěle poslouží i plavky dvoudílné, a že jich na Sportexu máme! Dvoudílné tréninkové plavky možná nemálo z vás z mnoha důvodů uvítá víc než jednodílné.

Ohromující a stylové

Co si budeme povídat, jednodílné plavky jsou tak trochu staromódní, ne? Oproti tomu dvoudílné tréninkové plavky vypadají více moderně. Ovšem nebudeme si nic nalhávat, oko nejdenoho muže mohou dvoudílné plavky přitahovat jako magnet, což nemusí být každé po chuti. Tak jako tak, pokud máte své tělo rády a nebojíte se ho ukázat, dvoudílné plavky jsou právě pro vás.

Mezi dvoudílnými sportovními plavkami si vybere opravdu každá. Disponují totiž nepřeberným množstvím střihů a stylů, tvarů a barev a vzorů, takže uspokojí preference každé plavkyně.

Stačí jen zavítat do kategorie Dvoudílné plavky na našem e-shopu a před očima se vám rozehraje doslova hra barev a střihů, které budete jen těžko odolávat. Tak kupříkladu taková Funkita je pověstná svými hravými vzory. Nezaostává ovšem ani světoznámá značka Speedo nebo italský nováček na našem trhu Jaked.

Elegantní, podmanivé a odvážné, to jsou vlastnosti dvoudílných plavek, díky nimž se vám při vašem tréninku zajisté dostane patřičné pozornosti.

Těšte se na pohodlí

S tréninkovými dvoudílnými plavkami se můžete těšit na úžasnou svobodu pohybu. Díky nim se budete cítit při plavání a jiných sportech mnohem více svobodná než v plavkách jednodílných. Přesto však dvoudílné plavky perfektně padnou, bezpečně obepnou vaše tělo a nikdy vás během sportovních aktivit nezklamou. Díky inovativnímu designu rovněž sportovní bikiny nabízejí neomezený rozsah pohybu.

Tkanina, která odolá

Sportovní dvoudílné plavky bývají vyrobené ze stejných materiálů jako jejich jednodílní sourozenci, nemusíte se proto bát, že by vydržely méně než klasické sportovní plavky. Ani ty dvoudílné modely proto neztrácejí po době svého používání tvar a jejich barvy neblednou.  Chlóruodolné materiály jsou totiž samozřejmostí, a vy tak máte jistotu, že plavky zůstanou opravdu dlouho jako nové.

Nejen na trénování

Když zrovna trénujete venku na otevřené vodě, může se stát, že si chcete dát na pár minut šlofíka a chvilku chytat bronz u vody. To jde s jednodílnými plavkami o něco hůř vzhledem k tomu, kolik těla zahalují. Tento problém však s dvoudílnými modely plavek odpadá. A navíc tyto tréninkové bikiny neudělají žádnou ostudu ani na dovolené, takže si je můžete přibalit s sebou k moři.

Vidíme tedy, že tréninkové bikiny mohou být perfektní volbou pro plavkyně, které chtějí spojit sport se stylem a ozdobit své tělo něčím výjimečným.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě