Vyzkoušeli jsme plaveckou bójku Tyr Safer Swimmer

Jestli rádi trávíte svůj volný čas u přehrad, řek či rybníků, tak tato pomůcka se může stát vaším pomocníkem pro každé plavání na otevřené vodě. Bójka Tyr SaferSwimmer je produkt vychytaný do posledního detailu. Plavecká bójka Tyr SaferSwimmer je výrazná viditelná bójka naplněná vzduchem a rozdělená na dvě části, a to část pro nafouknutí vzduchu a část pro uložení věcí. Co to tedy pro plavce na otevřené vodě znamená?

Zaprvé je to bezesporu bezpečnost. Bójka má výraznou oranžovou barvu a tím pádem jste jako plavec ve volné vodě velice dobře vidět. Bójka má ideální velikost, takže budete vidět i ve vodě se zvýšenými vlnami.

Druhým kladem je, že bójka je vyrobena z lehkého, ale nepropustného materiálu, tím pádem vám nebude vytvářet ve vodě odpor, ale ani neplavete s nechtěným závažím. Bójka se velice jednoduše a rychle nafoukne a vyfoukne přes speciální ventil, který zamezí nežádoucímu průtoku vody do bójky.

Další výhodou, která se mi u bójky SaferSwimmer líbí, je možnost uložení nejdůležitějších věcí do vnitřní kapsy bójky. Telefon, klíče či peníze se do vnitřní kapsy hravě vejdou a díky kvalitnímu nepropustnému materiálu se nemusíte bát, že by se vašim osobním věcem něco stalo. Vyzkoušeli jsme si to na vlastní kůži a peníze ve vnitřní kapse byly po plavání stále suché.

Tyr SaferSwimmer bójku rychle připnete k tělu pomocí opasku a směle se můžete vrhnout do vln.

Bójku za sebe hodnotím velice kladně, líbí se mi po praktické a designové stránce. Škoda, že ji nevyužiji při tréninku v bazénu.

Nejen v Evropě však tuto vychytávku využívají plavci na otevřené vodě a také triatlonisti. A co vy, stanete se dalším spokojeným uživatelem bójky Tyr SaferSwimmer? ;-)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě