Záplava batohů a tašek je tu!

S nadcházejícím podzimem opět přichází doba častějších návštěv bazénů či začínajících semestrálních plaveckých tréninků. Školáci se vrací do školy a na víkendové výlety je již potřeba přibalit nějakou tu bundu navíc. To je ale náhoda, že naši prodejnu i sklad zrovna zaplavily batohy a tašky různých velikostí, značek, vzorů a barev! Pojďte se podívat na pár tipů, kterým se jen těžko odolává :-)


 

Arena - nejen batohy, ale i cestovní taška či kufr

Batohy Arena jsou praktické a prostorné, proto se hodí na každý plavecký trénink, ale třeba i na běžné nošení. Například Arena Fastpack nabízí nejen moderní vzhled a spoustu užitečných kapes, ale plavci ocení zejména spodní oddělenou kapsu, která je skvěle odvětrávaná a tedy vhodná pro mokré věci či obuv. 

Pokud preferujete spíše tašky přes rameno nebo potřebujete středně velké zavazadlo na víkendový výlet, sáhněte po tašce Arena Spiky. Ta má objem 25 litrů a klidně do ní uložíte všechny plavecké pomůcky. 

Pokud se chystáte na delší cesty a chcete s sebou vzít veškeré plavecké vybavení a ještě něco navíc, je lepší mít kufr. A jestliže chcete stále vypadat sportovně, sáhněte po designovém kufru Arena Fast Cargo, který nabízí opravdu spoustu místa. Víte, že s těmito Arena kufry se vydala česká plavecká reprezentace do Maďarska na MS v plavání 2017? 

 

Funkita a Funky Trunks - na bazén i do školy

Australané nedávno přišli s novými batohy pro dámy i pány. Jsou praktické a mají spoustu kapes. Díky speciální kapse se nemusíte bát o svůj laptop, neboť je od mokrých věcí oddělený, zatímco další kapsa má chladicí efekt, proto si do ní můžete dát svačinu, která vydrží čerstvá po celý trénink. Batohy mají pohodlná polstrovaná záda a příjemné ramenní popruhy. Dámy jistě ocení něžný design batohu Funkita Backpack Mint Dreams a pánové moderní barvy fešáka Funky Trunks Backpack Night Lights. 

 

Speedo - Mesh Bagy na mokré věci a krásné batohy 

Pokud taháte z bazénu opravdu hodně mokrých plaveckých pomůcek, určitě se vám zalíbí klasický Mesh Bag, který jsme pro vás již i otestovali. Novinkou však je Deluxe Ventilator Mesh Bag, který je doplněný o přední kapsu na zip a pohodlné popruhy na přenášení. 

Novinkou v našem skladu jsou nyní barevné varianty oblíbeného batohu Speedo T-Kit Teamster. Kromě barev na výběr nabízí praktický pomocník kapsu na notebook, odepinatelnou kapsu na mokré věci nebo vyjimatelnou podložku na sezení. Při jeho objemu 35 litrů se do něj vejde spousta věcí, které můžete bezpečně uložit do mnoha kapes různých velikostí. Batoh má komfortní polstrovaná záda a bederní i prsní popruh, proto je vhodný i na nošení těžších věcí či delší pěší výlety. 

A to není všechno...

Těmito favority naše nabídka zdaleka nekončí! Praktické mesh bagy na mokré věci i pěkné batohy a tašky nabízí i TYR, Aqua Sphere, Finis a Funkita a Funky Trunks. Tak neváhejte a račte si vybrat :-)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě