Zhodnocení roku 2021

Začátek roku 2021 se nesl nejen v duchu zavřených bazénů, ale i v duchu očekávání
nové plavecké sezóny, které jsme se nakonec dočkali až koncem května.
Mnozí plavci vzdali čekání na otevření bazénů a začali se otužovat a plavat ve venkovních vodách.
 
 
 
Začátek roku 2021 se nesl nejen v duchu zavřených bazénů, ale i v duchu očekávání
nové plavecké sezóny, které jsme se nakonec dočkali až koncem května.Mnozí plavci vzdali čekání na otevření bazénů a začali se otužovat a plavat ve venkovních vodách. I přes všechny tyto restrikce a omezení nemůžeme předešlému roku nic vytknout.
 
 
Podařilo se nám proniknout na další trhy, a tak si u nás můžete udělat objednávku již ve 14 zemích. Tři z nich jsou zatím ještě v plenkách a čeká nás ještě spousta práce. V roce 2022 se můžete těšit na další nové swimaholické produkty. Kromě čepiček, ploutví, pacek, ručníků a posilovacích setů pro vás chystáme naše Cool oblečení ve spolupráci s českými grafiky a ilustrátory a také speciální limitované edice produktů s valentýnskou, halloweenskou a vánoční tématikou. Ale nemůžeme vám přeci prozradit vše!
 
Naše vize se nikterak nezměnila a stále vám chceme přinášet novinky ze světa plavání a ty nejlepší a inovativní produkty, tak aby vás plavání stále bavilo, mohli si vyzkoušet jedinečné produkty a cítili se jako ryby ve vodě.
 
A jak jsme si v loňském roce vedli?
 
Celkem jsme vám odeslali přes 21 tisíc objednávek. Vyměnili si s vámi 14 tisíc e-mailů. Telefonní sluchátko jsme pro vás zvedli 6500x. Skladem pro vás máme stále více než 15 000 produktů a v tomto roce plánujeme navyšovat skladovou kapacitu na dvoj až trojnásobek. Loni se přes 11 000 z vás pyšnilo novými brýlemi, 10 000 vklouzlo do nových plavek a dalších 6 000 schovalo vlasy pod novou plaveckou čepičku. A takto můžeme pokračovat až k antifogovým sprejům.
 
Nicméně vám všem, patří velké díky za vaši důvěru a za to, že v tom plavete s námi.


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě