Co se nám líbí na nové kolekci plavek Arena a Tyr?

Plavky z nové kolekce Speedo jsme vám představili na konci léta a mnozí z vás už v nich čeří vody na bazénech. Teď se podíváme na to, s čím letos na podzim přišlo duo výrobců Arena a Tyr. Arenu už známe a víme, že sportovní plavky “umí”. Plavky od Tyru jsou u nás poprvé, o to raději si na ně posvítíme ;-)

 

 

Nová kolekce plavek Arena - tvarovací střihy, design do páru a materiály, co vydrží

Plavky od Areny už máme v oku a jedna věc se nemění - kvalitní materiál. Stejně jako minulá zlevněná kolekce je i tato nová spíchnutá z osvědčených materiálů MaxFit a MaxLife (mix polyamidu a elastanu). Co můžete od těchto plavek očekávat?

Plavky z materiálu MaxFit

  • Velice komfortní a příjemné na dotek

  • Plně elastické, dobře padnou

  • 100% odolné vůči chlóru

Plavky z materiálu MaxLife

  • Komfortní a s extrémní výdrží

  • 100% odolné vůči chlóru

  • Rychle schnou

A ještě tu máme jednu specialitku, kterou ocení především dámy. Arena myslí i na plnoštíhlé plavkyně a přichází s modelem Klara Eye z materiálu Arena BodyLift. Tyto plavky s tvarovacím efektem a všitou podprsenkou vydrží i intenzivní trénink a navíc zeštíhlí postavu a podopoří vaše sebevědomí.

  

Barvy a vzory pro každého

Nejvíc se vždycky těšíte na nové vzory a barvičky. Arena je v tomto směru velice štědrá a můžete si vybrat jak z modelů ve střídmějších barvách, tak i z těch pestřejších. A platí to jak pro dámy, tak pro pány.

  

 

Kvalita ze zámoří - seznamte se s plavkami Tyr

 

 

Možná už americkou značku Tyr znáte, v zámoří je to jeden z nejoblíbenějších výrobců plaveckých potřeb vůbec. A nově můžete vyzkoušet i sportovní plavky s jejich logem. Na co se můžete u těchto modelů těšit?

Materiál Durafast Elite

Tyr vsází na kombinaci polyesteru (94 %) a spandexu (6 %). Stejně jako u Areny jde o materiál velice odolný - chlór jej nenahlodá ani při dlouhých trénincích a nabízí ochranu proti slunečnímu záření UPF 50+. A naše osobní dojmy - na dotek je materiál “měkčí” a jemnější. Takže souhlasíme s tvrzením výrobce, že jde o plavky nejen odolné, ale i velice komfortní.

 

  

 

Design v režii Tyru

 

V naší nabídce najdete od Tyru šestici plavek - tři pro pány a trojka pro dámy. Co se designu týče, rozhodně se zalíbí milovníkům neotřelých vzorů s klasickými barvami.

 

Chodíte plavat v páru? Slaďte si plavky!

 

Jedno mají nové kolekce Arena a Tyr společné - můžete si sladit design plavek se svou drahou polovičkou, ať na bazénu ví, že patříte k sobě ;-) Takto v páru fungují tyto modely:

 

TYR Andromeda Diamondfit & TYR Andromeda Blade jammer

 

 

Arena Silkeborg & Arena Silkeborg brief

  

 

 

Arena Polycarbonite II & Arena Polycarbonite II jammer  

Arena Viborg & Arena Viborg brief

 
  
 

Jak se nové kousky od Areny a Tyru líbí vám? Všechny si je můžete prohlídnout tady na našem e-shopu. Nebo se stavte k nám do pražských Holešovic na prodejnu :-)


Užívejte si podzimní plavecká tempa!


Ančí ze Sportex party

 


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě