Nová kolekce plavek Speedo - osvědčené materiály, nové barvy a chytré vychytávky

Na prodejnu a do e-shopu vplouvá nová kolekce sportovních plavek Speedo. A že se opravdu povedla! Oblíbené střihy doplnily nové vzory a barvy, ze kterých si vybere zastánce klasiky i fanda pestrosti. Pojďte se na ně podívat!

 

 

Osvědčené materiály a střihy

Nová kolekce je spíchnutá z materiálu Endurance+ a Endurance 10. Perfektní odolnost proti chloru a sluníčku, stálost barev i tvaru… Plavky od Speeda vás budou na bazén doprovázet opravdu dlouho, i když jim dáte zabrat častým tréninkem. Pánové a kluci si vyberou z klasické trojky střihů dle délky nohaviček. Dámy se slečnami mohou sáhnout po modelech jednodílných i dvoudílných. Jestli chcete vědět více o druzích plavek, vše najdete hezky přehledně i s fotkami v tomto článku.

 

Barvy? Pro každého něco…

Střídmé, extravagantní, jednobarevné, křiklavé, s geometrickým vzorem, se zvířecím motivem… Co plavec, to jiný vkus. A je to tak dobře. Speedo to pochopilo už dávno, opět si proto můžete vybrat z celé plejády barev a vzorů. Některé jsou svěží a trochu ulítlé, aby vás u bazénu nikdo nepřehlédnul. A pokud chcete spíše splynout s davem, můžete si vybrat model v méně výrazných barvách.

 

 

Trojka “speciálů” pro dámy

 

Při podrobném průzkumu nové kolekce jsme se zastavili nad těmito třemi modely pro ženy. Jsou to takové “speciály” mezi plavkami, které si jistě zaslouží pozornost.

 

Plavky pro formování postavy - Speedo Shinedream Placement

 

Jestli vás znervózňuje nějaká ta nedokonalost na postavě, rozhodně doporučujeme vyzkoušet tento modýlek ve střihu “sculpture”. Plavky jsou na dotek pevnější a díky střihu i designovým vychytávkám formují a opticky zeštíhlují postavu. Ramínka jsou širší a velice pohodlná. Skvělá volba pro plavkyně s plnými ženskými tvary.  

 

 

★ Barevný model pro efekt dlouhých nohou - Speedo Samba Love Placement


Rádi vidíme barvy na bazéně, proto nám hned padly do oka plavky Samba Love Placement. Kromě krásného vzoru mají ještě jednu vychytávku - vysoké vykrojení u nohaviček. Plavky proto dokážou opticky prodloužit nohy a celkově skvěle vypadají na štíhlejší postavě. Ramínka s elegantním překřížením jsou tenčí a doplňují tak celkový lehčí a mladistvý vzhled tohoto modelu.

 

 

★ Na bazén s nohavičkami - Speedo Fit Legsuit Kickback

 

Speedo přichází i s nohavičkovým modelem a už teď víme, že si rozhodně najde své fanynky mezi plavkyněmi. Nohavičky, menší vykrojení zad a všitá podprsenka ze síťoviny - tedy plavky, u kterých bude hodně často padat slůvko komfort.

 

 

Závodní modely pro dravé mládí za parádní cenu

A máme tu ještě jednu specialitku z dílny Speeda. Parádní závodní plavky pro juniory s homologací Fina. Dívčí a chlapecký model je ušitý z profi materiálu a ve střihu, ve kterém běžně závodí i dospělí plavci. Skvělá zpráva je, že se povedlo plavky ozdobit opravdu nádhernou cenovkou - chlapecké jammery za 1299 Kč a dívčí model za 1899 Kč. A to je tedy opravdu pecka. Věříme, že si v těchto plavkách mladí závodníci doplavou pro spoustu zážitků a zkušeností na bazénu ;-)

 

  

 

To jsou naše tipy z nové kolekce plavek Speedo. Všechny modely si můžete prohlédnout na e-shopu nebo u nás na prodejně.

 

Jak se nové kousky zalíbily vám?


Ančí ze Sportex party

 


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě