Inspirujte se naším dalším tréninkovým plánem

A je tady další tréninková inspirace s vaší oblíbenou trenérkou Denisou. Tentokrát uvidíte, a budete moct vyzkoušet, jak na polohovku. Kdo neví, o co jde, tak se to dnes dozví. No a pro ostatní to bude zajímavá výzva.

Plavecký tréninkový plán - polohovka

Dnešní tréninkový plán je pro zkušené plavce, kteří už mají naplaváno hodně kilometrů a jen tak se něčeho neleknou. Připravte se na to, že tento plavecký trénink s vámi opravdu zamává. Denisa se toho nebojí a poskládá trénink opravdu pro každého. Při tréninku si pořádně procvičíte všechny čtyři plavecké způsoby. I když máme rádi plavecké pomůcky, tak tentokrát je nebudete potřebovat. Postačí vám plavky, plavecká čepice a brýle. Pro lepší monitoring vezměte i plavecké hodinky nebo jinou elektroniku.

Plavecký tréninkový plán - přehled

Mějte svůj tréninkový plán pořád při sobě. Můžete si ho vytisknout, nebo se na něj dívat v mobilu, jak budete chtít. My jsme pro vás připravili trénink přehledně. Buď v textové formě nebo na fotkách. Stejně tak, jako v našem prvním dílu našich tréninkových plánů. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, kde naleznete aktuální informace a budete první v obraze.

ROZPLAVBA

200/300 libovolně

HLAVNÍ ČÁST

50 Motýl

100 Polohově

50 Znak

200 Polohově

50 Prsa

300 Polohově

50 Kraul

400 Polohově

VYPLAVÁNÍ

200/300 vyplavání libovolně

 
 


Finis Duo MP3
Černá/zelená
Finis Duo MP3
3 999 Kč
Skladem

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě